Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélésnél normális a 9 napos...

Vetélésnél normális a 9 napos vérzés? Már ha ez vetélés ami nekem van?

Figyelt kérdés
Holnap kellene 8 hetesnek lennem,de a doki azt mondta 5 hetes vagyok a petezsák mérete alapján! Előző héten is ugyanakkora volt a petezsákom,szóval nem nőtt,és embrió sem fejlődött! Ma 9. napja,hogy barna krémes picit nyálkás vérzésem van! Tistózatsági betét kevés,egy rendes pedig egy napra sok! Ha ez vetélés,akkor normális,hogy nem piros,nem darabos,nem görcsölök,csak van ez a vérzés? (néha picit mindjárt megjön érzésem van enyhe görcsökkel a combomban és a hasamban,de inkább feszül,és apróbbakat szúrkál,minthogy erősebb görcs lenne) A hőm még fent van 36,9-37,1 között,mellem még eléggé fáj! DOKI AZT MONDTA MÉG FENNÁLL A TERHESSÉG,a méretek alapján 5 hetes terhes vagyok! Többen írták előző kérdésemre,hogy a baba nem fejlődik,és tényleg érdekes,hogy egyszer 10 mm a petezsák,rá 5 napra 9x5 mm-es csak! Akkor én most tuti,hogy elveszítettem a babát? Vagy éppen folyamatban van? De akkor miért nem tisztulok ki rendesen? Már 3 hete megállt a fejlődésben! :(
2013. jan. 30. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy másik dokit mindenféleképpen, mert ez az egészségedre mehet. Valószínűleg nem él már a terhesség, de mivel nem tudsz kitisztulni, ezért lehet, hogy egy kaparást el kellene végezni. Mindenképp keress másik dokit!
2013. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ebbe bele fogsz orulni, foleg, hogy minden nap megkerdezed ezt a kerdest mas-mas megvilagitasban. Nem ezzel van gond, hanem azzal, hogy mi itt nem tudunk megnyugatast adni. Sajnos az eddigi ismeretek alapjan, amiket leirtal, egeszen biztos, hogy vetelsz eppen. Olvastam a masik kerdesednel, mikor voltatok egyutt, es mikor teszeltel pozitivat. Kizart, hogy ez alapjan csak 5 hetes legyel, olyan pedig nincs, hogy normalis idoben megfogan, de ennyire lassan fejlodik, hogy meg mindig csak 5 hetes legyen. Probalj meg beletorodni, sajnos nagyon ugy fest, hogy orvosi hanyagsag miatt vetelsz el, hiszen ez a hosszadalmas barnas verzes egyertelmuen a progihiany miatt van, amit meg az elejen lehetett volna utroval kezelni. A napokban probalj meg felkeresni egy megbizhato orvost, esetleg erdeklodj az ismertsegi korodben, kit ajanlanak, meg akkor is ha fizetos, mert ilyen elozmenyekkel a kovetkezo terhessegnel nagyon oda kell figyelni foleg igy az elejen. A doki meg most amiatt kellene, hogy megnezze kitisztulsz e, vagy kell a missed ab. Azoktol a dokiktol, akik meg igy "leraztak" meg elhajtottak azzal, hogy mimden rendben, kulonos tekintettel arra az orvosra, aki azzal hitegetett, hogy 8 hetesen elo terhesseged van 1 hetes verzes ellenere, azoktol a diplomat vennem el azonnal. Felhaborito ez a nemtorodomseg! Kitartast!
2013. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SÜRGŐSEN menj másik dokihoz!Az egészségedet is veszélybe sodorhatod.Nagyon sajnálom,de több,mint valószínű,hogy a pici már nem él.
2013. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEm akarlak elszomorítani,de szerintem sajnos nem tudott a baba fejlődni valami miatt.Én is így voltam,több napig barnáztam,de nem indult el a vetélés,műteni kellett.

Minden esetre először bizonyosodj meg arról,hogy a baba még él-e vagy nem,egy másik orvosnál,mert sok olyat hallottam,hogy a doki tévedett.

Ne legyen igazam!

2013. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én történetem: számitásaim szerint kicsit több,mint 6 hetes voltam,nem mentem még dokihoz,m korainak tartotam,kb 1-2 hét múlva terveztem,minden rendben volt egészen addig,mig elkezdtem barnázni egyik este,másnap rögtön doki,uh-n megnézte és azt mondta kb 3hetes lehet,de cs petezsák volt,kaptam utrót,magnéziumot,oltást is,2nap múlva újra mennem kellett,m akk már véreztem is,akkor elment a baba,nem látta már az uh-n,valszeg nálam is megállt a feljődésben,m nem lehettem akkor 3 hetes,többnek kellett volna már,kitisztult szépen magától szerencsére. Sztem nálad is ez lehet a helyzet,ha fejlődne rendesen akkor jóval nagyobbnak kéne már,h legyen.
2013. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Én is úg ygondolom,hogy ez vetélés,csak az bosszant,hogy ha már megtörtént,akkor miért nem tisztulok kitermészetes úton?

Ha kiderül,hogy műtét lesz,akkor meddig kell bent maradni? Azt azonnal megcsinálják?

2013. jan. 30. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem mikor kiderült,hogy elhalt a baba ,(ez volt pénteken) azután hétfőn még csináltak egy kontroll ultrahangot és azután csütörtökön csinálták meg a műtétet.egy éjszakát voltam bent.
2013. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!