Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellsö fali lepeny eseten hol...

Mellsö fali lepeny eseten hol ereztetek elöször mozogni a babat?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 17 hetet, es harom napja idönkent ugy erzem, mintha egy nagy buborek pattanna el a hasamban. Egy alkalommal bal oldalon lent a mehem szelenel, a többi alkalommal pedig kicsivel a köldököm alatt a mehem felsö peremenel jobbrol vagy balrol ereztem ezt, vagy csak egy "pukkanast", vagy 2-3-at egymas utan. A szemeremcsont felsö szele es a köldököm közötti közepvonalban, ahol a tapasztaltabb baratnöim szerint ereznem kellene valamit, semmi moccanas nem volt eddig meg. Elsö terhessegem, es mivel a beleim is a meh körül futnak körbe, nem vagyok benne biztos, hogy tenyleg a babat erezhettem-e vagy csak a beleim "szorakoznak". A szetpattano buborek mellett meg ahhoz is lehetne hasonlitani, mint amikor egy izom rang pl. a combomban megeröltetes utan. A legutobbi ultrahang alapjan a lepenyem a mellsö falon tapad.

2016. márc. 16. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem màr a babàt érzed.

Én 12 hetesen éreztem az elsőt mellsőfali lepény, és ugyanìgy 12 hetesen a màsodikat hàtsó fali lepény.


Sok múlik a baba izomzatàn,a te érzékenységeden is. Nekem a fiam 17 hetesen màr fàjdalmat tudott okozni úgy rugdosott,mìg a lànyom csak feszìti magàt odakucorodik valamelyik oldalra,de nem igazàn rugdos,csak izeg mozog.

2016. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

12 hetesen már éreztem, szintén mellső fali lepénnyel. de nem olyan buborékszerűen ahogy itt írták sokan hanem éreztem ahogy megfordul. most már többet érzem.

17hkm

2016. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!