Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meleg vizes zuhany után...

Meleg vizes zuhany után megfájdult a hasam. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
6-7 hetes vagyok. Zuhanyzás után elég erős, de nem görcsös fájdalom nyilalt a hasamba.
2016. márc. 17. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a meleg víz vérbőséget okoz. ne fürödj forró vízben, mert vetélést is okozhat.

17hkm

2016. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad meleg vizes zuhanyt és fürdőt venni.

Vérbőséget okoz, begörcsöl a hasad.

2016. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erős hasmenést kaptam. Nem tudom, hogy köze lehet e a terhességhez és a meleg zuhanyhoz?
2016. márc. 17. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, a hasfájás továbbra is lehet emésztőrendszeri gondtól, nem csak terhességtől. Nem egy szélgörcsöm volt terhesen (is).

Magnéziumot szedsz? A túl sok magnézium okozhat hasmenést. Meg akármi ami nem terhesen is.

És nem kell hideg vízben fürödni csak forró ne legyen.

2016. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek magnéziumot, mert vettem magnézium + B6 vitamint, de azt tanácsolják, hogy szedés előtt egyeztessünk az orvosunkkal. Majd ha beszéltem vele. Nekem is kicsit felborult az emésztésem, szélgörcs, szorulás volt jellemző, de ezen a héten nem éreztem ilyesmit. A tegnapi dolog pedig az epém volt, mindig is kicsit érzékenyebb volt, de ilyen szinten még nem jártam. Nem tudom, hogy ez is terhesség miatt fordult elő? Mármint, hogy erősödtek az epebántalmak.
2016. márc. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!