Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hideg zuhany beindítja a...

A hideg zuhany beindítja a szülést?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem...
2015. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem orvosilag megalapozott tényekre támaszkodom,de: Nem,nem indítja be. A forró fürdő sokkal veszélyesebb,mert alhasi vérbőséget okoz. Én szeptember közepén szültem,úgyhogy a legnagyobb melegben volt hatalmas hasam. Volt,hogy már nagyon nem bírtam, szinte jeges vízzel zuhanyoztam,ami még a dagadt lábamnak is jót tett,semmi más következménye nem lett.
2015. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert a szomszéd csaj mikor szült elötte a szülésznő elküldte egy hidegvizes zuhanyra és azt mondta hogy az beindítja...
2015. júl. 5. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno a nőgyógyászom mondta,hogy ha fájásaim vannak és készülődök a kórházba, meleg vizes zuhany,ami ellazítja a szöveteket...ez logikusabbnak hangzik.
2015. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont a boka dagadásra nagyon jó. Nekem akkorák a bokáim hogy alig tudok menni, de hideg zuhany után sokkal jobb.
2015. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, én is igy tudom, a meleg vizes zuhany, segithet abban, hogy gyorsabban lezajlodjon a szulés, az izmok ellazulnak stb. mig a hideg vizes zuhany késleltetheti.
2015. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!