Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem menstruáltam de egy...

Még nem menstruáltam de egy 1-2 napja elkezdett görcsölni a hasam altájt lehetséges hogy ez azt jelzi hogy nemsoká megjön?

Figyelt kérdés
14éves vagyok már vagy 2éve van fehér folyásom de idáig akár hányszor menstruáció megjövésére voltak jeleim nem jött meg így már nem is nagyon foglalkozom vele ha ilyen jeleim vannak de most ez úgy érzem más ...

#első menstruáció #előfájdalmak
2013. dec. 23. 21:44
 1/7 anonim válasza:
Jó eséllyel ez már az első menstruációd közeledtét jelzi. Persze nem biztos, mert lehet mástól is, de valószínűleg hamarosan meg fog jönni, ne aggódj!
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy hamarosan menstruálni fogsz, de azért ne éld bele magad, mert nem 100%. Még 1-2 évig nem baj ha nem menstruálsz.
2013. dec. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha cs 12 évesen jött meg a FEHÉRFOLYÁSOD,akkor későnérőnek számítasz.. A hasfájásod pedig valószínű csak hasmenés lesz
2013. dec. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hamarosan megjöhet. De igazán csak akkor kezdj el aggódni, ha 17,18 éves korodra sem jönne meg.
2013. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a biztató válaszokat de sikeresen megjött nekem is végül :)
2014. jan. 2. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
hogyan?
2014. márc. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a 'nagylányok" klubjában!
2014. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!