Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszeri anyasági. Hogyan is van?

Egyszeri anyasági. Hogyan is van?

Figyelt kérdés

Azt tudom h meg kell lennie minimum 4 pecsétnek a terhes gondozóból

. Ez pipa ✅


Hogyan s mikor lehet igényelni? Szülés előtti hetekben /napokban vagy csak szülés után?



2016. márc. 17. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szülés után lehet.
2016. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És a terhes gondozóból kell kérni igazolást erről? Azt meg el kell vinni a magyar állam kincstárhoz (vagy kormány ablakhoz) ?
2016. márc. 17. 21:03
 3/8 Betu ***** válasza:
Szülés utàn lehet igényelni, mert úgy emlékszem, hogy a baba TAJ számát is rà kell írni az igénylő lapra. Az interneten megtalàlod, hogy miket kell kérelemhez csatolni, mert azt màr pontosan nem tudom én is ott néztem meg.
2016. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kormanyhivatal az illetekes,.es kell.hozza a gyerek tajszama tehat csak a szulest kovetoen tudod elintezni. a varandos konyvet vidd magaddal ott lemasoljak abban.van a 4 pecset vagy ha a maganorvos abba n pecsetelt.akkor.a.diagnozis lapokat a.terhes.gondozasrol.mert.nalunk.pl azt is kertek.nem.volt eleg a.vedonoi pecset a.dokim meg cseszett a kiskonyvne pecsetelni de a tehesgondozasi.leletekkel.tudtam.igazolni.a 4 alkalmat
2016. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szülés után tudod kérni, kapsz egy igazolást a kórházban, hogy jártál gondozásra, azt kell csatolni a kérelemhez, postán is elküldheted, ha nem kapsz igazolást, akkor a védőnőd is tud adni már. Google a barátod...
2016. márc. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó :

"Google a barátod "

Ja-ja. De a gyk is az ;)

Googlen sok félre vezető információt is lehet találni vagy ami már nem aktuális!

De itt meg le tudják írni az anyukák hogy mostanság hogy mennek a dolgok.

2016. márc. 18. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, csak ha beírod hogy "egyszeri anyasági támogatás igénylése" akkor feldobja a kormányhivatal tájékoztatóját...nem hinném hogy ott téves infókat találsz ;) GYIKkel sem feltétlen egyszerűbb...főleg hogy előző év végéig a MÁK volt az illetékes, nem biztos hogy mindenki friss infókkal rendelkezik
2016. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy kaptam rá választ!

The end!

2016. márc. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!