Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok 1 cm es...

6 hetes terhes vagyok 1 cm es magzatot látott a doki pulzálo szivvel. De nem mondta hogy mennem kéne védönöhöz. Szerintetek hivjam fel és kérdezzem meg vagy 2,5 hét mulva mikor megyek legközelebb akkor is rá ér?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ràérsz akkor időpontot kérni
2016. márc. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráér bőven. Majd ad papírt, amivel a védőnőhöz kell menni.
2016. márc. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van,ràér akkor.

Gratulàlok:)

2016. márc. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pont 6 hetesen adott papírokat és szólt, hogy menni kell védőnőhöz.
2016. márc. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hamarosan mesz ismet dokihoz, akkor raersz akkor is boven. En ugy tudom, hogy 12 hetig "illik" eljutni a vedonohoz, tehat boven raersz.
2016. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen mentem a védőnőhöz, nem siettem, mert az előző terhességemmel egyből mentem 6-7 hét között és a 8. héten elhalt a terhességem, így gondoltam ráérek még. Te is ráérsz bőven.
2016. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En egyik gyerekemnel sem mentem vedonohoz a 12 hetes ultrahang elott. A masodikkal konkretan 20 hetes voltam, amikor eloszor mentem, a nyari szabadsagok miatt igy jott ki.

Nekunk abszolut semmi beutalot vagy ilyesmit nem allit ki a vedono, igy felsleges is lett volna. Mivel az orvsohoz rendszeresen jartam, o mondta mikor hova menjek, milyen laborvizsgalatra, vizeletet, vernyomast ok is neztek, igy abszolut semmirol nem maradtam le.

Volt korai vetelesem is, a barati korunkben is jopar hasonlo eset, ezert sem siettem.

Most a harmadikat varom, mivel mar mashol lakunk es nem tudom itt milyen a rendszer, igy felhivom mondja el o, de remelem most sem kell mennem. Te is nyugodtan keresd ki kihez tartozol, csorogj ra es kerdezd meg nala hogy szokas.

2016. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 10hetesen kaptam papírokat 11hetesen jutottam el védőnőhöz.Sok helyen kitolják már a 12.hét környékére. 6 hetesen szerintem felesleges még menni bőven ráérsz még.
2016. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Aranyosak vagytok! :)
2016. márc. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!