Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez bunkóság, ha...

Szerintetek ez bunkóság, ha egy pasi ilyet mondd?

Figyelt kérdés

Páromnak volt már pár megjegyzése ami szerintem nem éppenséggel egy érett férfi felfogás volt...


Pl: látott egy császáros szülésről képet (csak rajz volt semmi véres dolog)

És ilyet mondd h "fujj" :O


Meg ugye nekem a terhesség alatt megváltozott a testem, pl ott lent is nagy duzzadt pontpont.. És arra is tett megjegyzést.

Meg h striák lettek a pocakomon erre is úgy vettem észre h fintorogva néz.


Ti párotok is ilyen bunkó volt e téren?

Vagy ő eltudta fogadni a változásokat?

Vagy csak simán nem tett megjegyzést?


Én eléggé meglepődtem hogy ő ennyire nincs tisztában h egy terhesség igenis jár ilyen változásokkal..



2016. márc. 19. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára nem lett felhomályosítva arról,hogy a gyereket nem a gólya hozza...

Érni fognak még meglepetések,ha.most azonnal nem ülteted le és beszélitek meg,hogy mi a felnőtt élet!

2016. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 4165SLT válasza:
46%
Szerinted az? A te véleményed számít. Beszéld meg vele! Engem az ilyesmi egyébként nem zavarna.
2016. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom nem tett megjegyzéseket, nem vágott pofákat, bár nekem a nagyobb mell-nagyobb has változáson kívül nem történt más. Viszont mi nem voltunk együtt, amikor már látványos méreteket öltött a hasam, mert mindkettőnket zavart.

Szerintem is éretlen és bunkó viselkedés megjegyzéseket tenni, meg pofákat vágni, beszélgess vele kicsit a felnőtt élet velejáróiról.

2016. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Bizonyára nem lett felhomályosítva arról,hogy a gyereket nem a gólya hozza... "


Ahahaha, ezen mekkorát derültem :DDD


De amúgy ja, fura a hozzáállása, nemigen apaérett ég :S


Nekem csak annyit mondott párom, hogy majd azért fogyjak le szülés után, és bár azóta is hallom tőle gyakran ezt, de nem durván, csak amolyan csipkelődően mondja. Én meg visszavágok, hogy amíg szoptatok, addig eszem-iszom, amit megkívánok, mert attól lesz tejem, bocsika :D

2016. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a terhesség alatt volt rossz hogy a férjem nem akart szeretkezni..... Azt hittem azért mert kövérnek tart, de később megbeszéltük, és inkább csak félt hogy valami baj lesz ( ő se nagyon figyelt mikor a doki a kérésemre kifejezetten felhívta a figyelmét hogy nyugodtan lehet)

De mióta megszületett a baba semmi gondunk....

Már nem szoptatok és hát a "melleim" (a két bigyócskám) borzasztóan néznek ki, de mindig azt mondja hogy neki így is szép vagyok :) Legalább hízelegni tud....

De amiket neked mond a férjed szerintem is nagyon bántó... Mond el neki hogy milyen rosszul esik ez neked!

Ja császár! A férjem végig nézte a császáromat :)

2016. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel császármetszésre készültünk, betegségem miatt. Sok youtube videót néztünk. És tudod, én félek a horrorfilmeken, de ezek a videók inkább egy csirke felvágásra emlékeztettek. A férjem meg is nyugodott, hogy oké, bőr, hártya, hús, láttunk már ilyet.


Így, ő nem mondta, hogy fujj, inkább én voltam az, aki kicsit forgatta a szemét. (Én sosem dolgoztam még fel állatot, nem is nagyon eszem húst, a férjem viszont sokszor főzött ilyesmit régen.) De persze egyikünk se látta a műtétet, így nem volt gond.:)


Két hete szültem, még van pocakom, 18 hetesnek látszom kb. A férjem folyton bókol, hogy de picike már a hasam és hogy milyen jó ez a haskötő meg hogy nagyon büszke rám, csinos leszek nyárra, mert sokat fogunk sétálni a picivel, eljárunk majd ide-oda.


Azt tudom, hogy mindenben segít (és segít majd), ha vissza akarok fogyni teljesen, mert szeretné, ha én boldog lennék. És akkor persze neki is jobb, ha én boldog vagyok.


A striáim nem zavarják, azok engem sem. Szeretném, ha a régi ruháim beérnének majd, mert azért nem akarok ruhatárat cserélni.:)

2016. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pont fordítva van, engem zavar a testem, és a párom imádja. ugyan úgy mint terhesség előtt, pedig már nagyobb hasam van. sajnálom, nehéz lehet :/
2016. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondanám, hogy bunkóság amiket mond, hanem szomorú, hogy ennyire hogyismondjam gyerekes és tudatlan a hozzáállása a dolgokhoz. Én a helyedbem felkészíteném magamat és őt is a szülés utáni helyzetre, mert félő, hogy akkor is lesz pár hasonló megjegyzése, ami abbam az állapotodban még rosszabbul fog esni.
2016. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a valasz: igen az! Bunkó! A gyereket hordod a szived alatt. Mit gondolt? Hogy 50kilosan lapos hassal mesz szulni?

Nalunk mindketten beletorodtunk. A 27+3 kismama vagyok. Eleg nagy mar a hasam. A parom tudja hogy nem szeretek mar szeretkezni. Valahogy sehogy se jo. De h megjegyzest tegyen odalentre..., vagy a striaimra ... Elkepzelhetetlen. Ugy gondolom hogy egy erett ferfi nem mond ilyet. Te most gyonyoru vagy! Igy kell elfogadnia. Mert azok a striak ott fognak maradni! Vehetsz barmilyen kencét akkor is! Azok a csikok emlekeztetnek majd h milyen csodalatos kismamanak lenni. Bar lehet neked ez is teher igy h folyamatosan piszkal. Egyebkent meg nem tudom miert kell fintorogni egy csaszarmetszestol? 😳 Akkor a szulestol elajult volna? Beszelgess el vele, es mond el neki, hogy mennyire rosszul esik ez neked. Egy kismamanak sugarozni kene a bolsodsagtol. Remelem megert majd 💚🍀

2016. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

én férjem nem bunkó, egyáltalán nem tett megjegyzést. nem el tudta fogadni a változásokat, hanem változásokkal is tetszem neki és kívánatosnak tart. épp tegnap mutattam neki, hogy barna lett a micsodám, milyen gusztustalan, ő meg azt reagálta rá, hogy szerinte így is tök szép, de szülés után úgyis olyan lesz mint volt (nem első gyerek).

ha nem ilyeneket reagálna akkor most nem tudnám magam nőnek érezni :)


nagyon sajnálom, hogy ilyen a párod, beszélgess el vele, hátha...

2016. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!