Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én reagálom túl vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
A barátom mindennap elmondja, hogy milyen nőket nézett meg, ha meg együtt megyünk valahová akkor megjegyzéseket tesz rájuk, hogy oh milyen jó nő, mekkora melle van, milyen jó segge van, stb. Már szóltam neki, hogy engem ez zavar, mert egyáltalán nem vagyok kíváncsi az ilyen gondolataira. Válaszul közölte velem, hogy én vagyok az akinek sokkal őszintébbnek kéne lennie és bevallani, hogy én is megnézek más férfiakat nem pedig alattomos módon a háta mögött csinálni. Tegnap találkoztam vele, ott volt a legjobbbarátnőm meg az ő legjobb barátja is és elmentünk egy csapat lány mellett, ő meg közölte, hogy hű de szívesen lenne most ennyi jónő között... aztán hiába mondtam neki hogy ez egy oltárian bunkó megnyilvánulás volt nem értette mi bajom van és ő volt megsértődve...

2015. szept. 12. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy az őszinteségböl is megárt a sok
2015. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott a francba..

alapból én is egy elég bunkó ember vagyok, de barátnőmmel soha nem jutna eszembe ezt csinálni.. az meg evidens hogy megnézel egy más embert, ezt kb. mindenki csinálja de párod előtt agyondicsérni mást hogy ilyen jó a melle meg olyan jó a segge az már nagy g#ciség

2015. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megértelek.Most nem taglalom hogy milyen bunkó párod van...az én barátom is néha sunyin elkezd beszélni lányokról akik az utcán mennek de nem ilyeneket hanem hogy milyennek gondolja vagy bármi más de ezt én egy ürügynek érzem hogy felfigyelhessen rájuk.Ja és nekem is mondja a barátom,hogy tuti én is nézek srácokat de én tényleg nem,1.zavarba lennék nyál csorgatva bámulni bárkit2.nekem nagyon tetszik az én barátom.A lényeg,hogy szerintem te is kitudnád készíteni ezzel,tudom ez gyerekes visszavágni de így érti csak meg hogy rosszul esik.Amúgy meg ha már úgy érezném,hogy ez sérti a nőiségem otthagynám a fiút.
2015. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!