Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél koraterhe...

Második terhességnél koraterhes tünetek mikor voltak az első terhességhez képest nálatok?

Figyelt kérdés

Amikor teherbeestem nemvárt előtt 2 nappal volt pozi tesztem, mellfeszülés kb 4-5 napos késéssel volt, sose volt nálam PMS.

4. napja késik nemvárt másnapján teszteltem de negatív volt, azóta nem, ha eljutok az ügyeletes patikába reggel megcsinálom. Ha terhes lennék az valószínűleg későbbi ovuból, mert 3 nappal a hitt ovu után voltunk együtt a férjemmel, korábban nem tudtunk.

Este óta feszül a mellem, ez nálam azóta se PMS.

Volt 3 napig mindjárt megjön érzésem de ez el is múlt.

Szóval a fogantatáshoz (remélem) képest jóval hamarabb jönne a mellfeszülés, ez másnál is így volt?

Persze nem azt kérdem lehetek-e terhes mert nyilván nem tudjátok, majd a teszt mond valamit, csak a tünetek miatt érdeklődök.



2016. márc. 20. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindhàromszor feltűnően jól voltam. Illetve székrekedésem volt.


(Pms nàlam: mell érzékenység,àltalànos rossz közérzet, alhasi fàjdalom,hasmenés)

2016. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnt fel, hogy már du. 4 órakor olyan álmos voltam, mint általában este 9-10-re és mindenről az alvás jutott eszembe. Mellfeszülés volt, de az nálam kb. normális, csak annál kissé jobban, reggel óra nélkül korai ébredés, éjszakai felébredés. Ja igen, és állandóan pisilni kellett úgy, hogy nem is ittam eleget.
2016. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pisilés nálam is van pedig első terhességemkor ez egyáltalán nem volt az utolsó hetekig már ez gyanús volt, hogy más bajom lehet.

Csináltam még egy tesztet de zavaros a vizeletem és ma meg is jött, úgyhogy inkább felfázás miatt késett ennyit, amúgy sose szokott.

De köszönöm a válaszokat! :)

2016. márc. 21. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!