Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem fogadok szülésznőt,...

Ha nem fogadok szülésznőt, sem dokit, akkor is úgyanúgy levezeti az ügyeletes orvos a szülést? Nem bánnak majd velem lekezelőe? És akkor is bennt lehet apárom?

Figyelt kérdés

2-szer szültem,mind a 2-szer fogadott dokinál,de HATALMAS csalódás volt mind a 2-szer!

Még nem fogok szülni,de tudni szeretném,hogy itt mindenkinek van/volt/lesz fogadott dokija?Szülésznője?

Ha nem lesz fogadott,akkor is szokás adni pénuz?(nem ezen múlna,ha rendesen elvégezné a munkáját)

Köszi,ÉS KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!


2010. ápr. 3. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim, de Ő sajnos nem tudott akkor bejönni amikor kellett volna és így az ügyeletes orvosnál szültem. És fogadott szülésznőm sem volt Ő is az épp ügyeletes volt. És én nagyon meg voltam elégedve mind a kettővel. Én pénzt nem adtam egyiknek sem. Ez 2008 karácsonya előtt volt (dec.21) Most újra babát várok és szintén ugyan ahhoz a dokihoz járok aki akkor nem tudott bejönni hozzám. Hát majd most meglátjuk, hogy mi lesz.
2010. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja és a párom bent volt végig velem. És nem bánt velem senki lekezelően nagyon kedvesek voltak velünk.

Első voltam.

2010. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Sok boldogságot,és Kellemes Húsvétot!

2010. ápr. 3. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most fogom szülni az első babámat.Nekem nem lesz fogadott orvosom,mert inkább azt a pénzt a babámnak rakom félre.Az ügyeletes orvosnak kötelessége levezetni a szülést,bár félek,hogy valami idióta orvost fogok kifogni.Itt egyébként se nagyon foglalkoznak a kismamával,csak azzal aki sok-sok pénzt lepakol.De ismerek olyat is,hogy hiába nyomta pénzzel az orvost,szó szerint le se sz.rta.Meg fogta és visszadobta a pénzt,és azt mondta,hogy köszönöm,már ittam kávét.Itt ilyenek azért félek egy kicsit.Ha nem fogadsz orvost akkor is adhatsz neki pénzt,de nem muszáj.

Kellemes ünnepeket neked is!

2010. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem sem lesz fogadott dokim.sem pedig szülésznőm.és le fogják vezetni a szülést mert az a dolguk.szép is lenne ha nem vezetnék le.és bent lesz a párom is.az apás szülés nem pénz kérdése.ja és nem fogok adni egy forintot se az ügyeletesnek.azért fizetem évek óta a tb-t,hogy ellássanak.kellemes ünnepeket mindenkinek,és boldog babavárást.
2010. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak:egyet értek veled.Ha pedig a párod is bent lesz a szülésnél,biztos,hogy normálisan fognak veled bánni.Az a baj,hogy az én párom nem lesz bent,ezért tartok is attól,hogy lekezelőek lesznek velem.
2010. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Jan. 3-án szültem, se fogadott doki, se szülésznő, se dúla meg ilyenek....

Mindenki kedves volt, tökéletesen elláttak, a szülés rendben lezajlott, tehát csak jókat mondhatok. Pénzt senkinek nem adtam, sajnos nem vagyunk olyan helyzetben....de egyébként sem adnék, van fizetésük!!!!!

2010. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak.Jó tudni,hogy még vannak olyan helyek,ahol normálisan állnak a kismamákhoz.Nekem tuti lesz okom panaszkodni,mert ahol én fogok szülni,kevés a normális orvos.Sőt vannak olyan kismamik akik hiába ide valósiak,egy másik városba mennek inkább szülni.Gondolom azért mert ott másképp állnak az emberhez.Egyébként hova valósi vagy?
2010. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim, de a szülés korábban indult be, és ő az orsazág másik végében volt ekkor. :-( Így ügyeletes orvossal és szülésznővel szültem, és nagyon meg voltam velük elégedve. Rendkívül lelkiismeretesek és kedvesek voltak, így aztán adtunk is nekik valamennyit borítékban.
2010. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyetértek Veletek!Azt hiszem én sem fogadok dokit most,tanulok az esetekből.

Csak majd a kórterembe egyik jobban dicsekszik majd a másiknaél,hogy ők mennyit adnak.....kisamamik közt is van különbség....

2010. ápr. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!