Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ágynyugalomra vok ítélve mert...

Ágynyugalomra vok ítélve mert véreztem és barnáztam, de párom szerint lemehetek 10 méterre a boltba. Valóban?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom nem hiába fekszem és szedem a gyógyszert de ma ezt vágta a fejemhez.7hetes vok és magas rizikófaktorú.Táppénzen vagyok.
2016. márc. 21. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondja szigorú fekvés,akkor valóban feküdni kell.Olyankor csak wc-re szabad elvileg felkelni.
2016. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
A séta még óvatosan nem árt. Kell egy kis mozgás időnként, de finoman. A lepcsozest, hajolgatast kellett kerülni. Amúgy nem sokat érsz azzal, ha boltba mész, mivel egy kg.nál többet nem emelhetsz!!!
2016. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Érzem a hasam alját séta közben.itthon mosdóba kelek fel.mikor ebédet akartam készíteni csak tésztát kifőzni elég volt ahhoz hogy elkezdjek barnázni.ha fekszem enyhül
2016. márc. 21. 16:17
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni mit vált ki az a 10méteres séta.Nem viccből mondják hogy feküdj.Cipelni amugy sem lehet.

A párod akkor is így gondolja ha netán történne valami? (Ne történjen semmi). Ennyi megértés kellene.Ez nem lustaság hanem hogy a baba megmaradjon!

2016. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ne menj el. nem szabad csak a mosdóba.
2016. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondtam neki én is.És még, hogy nézze meg nyugodtan a neten, hogy ez nem játék vagy legközelebb jöjjön be velem a dokihoz.
2016. márc. 21. 16:31
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hm,a párod nem valami megértő és nem is igazán aggódik érted és a leendő gyermekért...
2016. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A fekvés az fekvés. Nem lehet ilyenkor sétalni. Nálam ez volt, sajnos nem Vettem ennyire komolyan. El is ment a baba. Vigyázz magatokra!
2016. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És fenyegető vetélés miatt vagyok magas rizikós a papiron az áll.Én komolyan veszem, féltem , de fáj hogy ilyen a párom...De inkább ő menjen , mint a babám.:(
2016. márc. 21. 16:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Feküdj, mert a baba a legfontosabb. Neki különösebb probléma elmenni a boltba helyetted ezek szerint munka előtt vagy munka után?! Szomorú. Neked jó egészséget és boldog babavárást! :)
2016. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!