Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés miatt ágynyugalomra...

Vérzés miatt ágynyugalomra kárhoztatottak! Ha már elmúlt a vérzés pár napja, és kívánom a szexet, akkor szexelhetek?

Figyelt kérdés
Ezzel kapcsolatban nem kaptam orvosi utasítást. Eddig viszont csökkent illetve nem is volt libidóm, úgyhogy azt hiszem a párkapcsolatomnak nem ártana. És a babának?
2009. nov. 4. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam el a kiborulós nem kufircolós kérdést/választ. Ugye most csak viccelsz???? :D

Én már verem a fejem az asztalba!

2009. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2009. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia

Én a 8.héten véreztem a 12. hétig semmi szex nem lehetett majd azt mondta a doki,hogy finom mehet ha nem bírjuk,de fájdalmat vagy bármi mást tapasztalok egyből hagyjuk abba. Mivel már 2 vetélésen túl voltam féltem aztán mindentől,még a szex se hiányzott,férjem mindig azt mondta ő kibírja nem gáz nem szeretné ha baj lenne,de azért a 9 hónap alatt nagy ritkán sort kerítettünk a dologra.

2009. nov. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne verd kérlek, akkor pontosítok. 2 vetélésem is volt, most már tizenegy hetes vagyok. Eddig én nem kívántam, ennek ellenére 2* szexeltem a párommal az utóbbi hetekben. (nyílván a legelején még nem frigidültem:) be, de az utóbbi hetekben teljesen) Barnáztam utána. Aztán 3 napig véreztem ismeretlen ok miatt...Első barnázásnál méhösszehúzódást, másodikban inkább hormonhiányt állapítottak meg, de nem volt biztos. Amúgy progeszteront kell használnom. A vérzésem erős volt, bevérzés volt látható. Újabb uh-ig nem tudom hogy van a pici. A szexuális vágyak meg most törtek rám. És az orgazmus méhösszehúzódást okoz... Erre írták a magne b6-ot... és nem attól tartok, h a farok bökdösi a babám... Persze korábbi terhességemnél a 6-9 hét között orgazmusom volt minden álmomban, tehát ez így nem is lenne tré. De velük nem is mondták, h szigorú ágynyugalom, és terhelés kerülése stb.
2009. nov. 4. 01:44
 5/14 A kérdező kommentje:
:D De ha maszturbálok az ugyanolyan káros :P akkor meg már inkább apa. De csütörtökön randizom az orvosommal. hál'istennek ő nem drákoni törvényeket alkalmaz. sokszor kérdezek olyat pl, h festhetem a hajam? erre ő: na a váróterem... ez már tényleg túlzás :D
2009. nov. 4. 01:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan csütörtök addig inkább semmit,várd meg az orvos véleményét!!!
2009. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem azt már kibírom valahogy. :) Nem tudom ki orvosa h van vele, de nem úgy van az, h szólnak ha valamit igen, valamit ne? Mindegy, most azért is várok, mert másiknál voltam, enyém ugyanis szabin volt. :S Amúgy annak aki a párja miatt aggódik, őt máshogy is le lehet rendezni. Már bocsánat, h ezt ide, csak közben nézegettem a linket, amit kaptam.
2009. nov. 4. 01:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mindenre rákérdeztem,mert azért szegény orvos is ember és elfelejt pár dolgot.
2009. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is. Van h notesszal megyek. :) Csak neki ez új lesz, mert csütörtökön lesz 3 hete, h nem látott. Így biztos, h nagyon precízen ellát infóval. De persze, megkérdezem. Mert ha nem tiltja nem száműzöm a szexet az életemből, azért mert "fenyegető vetélés" áll a papíron. Ez azért van mert az első 2 elment. Ha meg azt mondja, hogy ne akkor nyílván nem. Ez ilyen egyszerű. A barátnőm a 24. hétig tiltva volt nyitott méhszáj miatt. Ilyen esetben persze, h nem..
2009. nov. 4. 02:07
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

én ajánlom neked, hogy kicsikét még üljél a fenekeden. Csak jobb, ha egy orvos ad tanácsot szexkérdésben, mint ha magadtól jön rád a kufircolás, aztán meg nézheted, hogy harmadszorra is elvetélsz (Isten ments, de ilyen előzményekkel már a fúvó széltől is félned kellene, nemhogy a szextől). Én 27 hetesen még mindig el vagyok tiltva, pedig már semmi bajom sincs, sőt, ágynyugalomra sem voltam ítélve sosem, ugyanúgy dolgozhatok, mint előtte. A fejemet merem rátenni, hogy az orvos továbbra sem fogja engedni a szexet, erre készülj fel. Ha már pár napja elmúlt a vérzés, és eddig ágynyugalomra voltál ítélve, az kéne legyen a következő kérdés, hogy egyáltalán felkelhetsz-e már az ágyból. A libidó le van ejtve, ha a párodnak nem árt a szex, elégítsd ki te, de magadat és a picit ne tedd kockára a behatolással.


27 hetes kismami

2009. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!