Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek menjek orvoshoz?...

Szerintetek menjek orvoshoz? 15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Második babámat várom, 12 hetes kora óta érzem mozogni, azonban 3 napja szinte semmi. Sokat keményedik a hasam, magnéziumot szedem. Szívhangfigyelővel azonnal megtalálom a szívhangját.
2016. márc. 21. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerintem. Pici még, az, hogy mennyire érzed függ a helyezkedésétől, lehet most pár napja úgy van éppen, hogy nem érzed. Sokan nem érzik ilyenkor se még többedik babával sem.
2016. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hallod a szivhang Figyelővel akkor biztos minden rendben van :)
2016. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem, csak aggódom a pocakkeményedés miatt. :(
2016. márc. 21. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján semmi probléma, felesleges lenne orvoshoz menned.
2016. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én mentem orvoshoz, 16 hetesen ilyen esetben, és jó volt, mert mondta, hogy a Magnosolv a megoldás. Ha nem mondja, a terhességem rossz lett volna keményedés szempontból, de így tökéletes volt.:))
2016. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik. Ne haragudj, de félrenyomtam a gombot és a félig hasznosra nyomtam a hasznos helyett. Bocsánat.
2016. márc. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!