Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akinek sikerült már...

Kismamák! Akinek sikerült már teherbe esni, ti inkább a peteéréskor voltatok együtt sokat a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert olvastam ezt is azt is!! Valahol azt olvastam hogy peteérés környékén 2 naponta kell együtt lenni!
2016. márc. 22. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezt a "kell együttlenni" dolgot. Első baba előtt teljesen megszokott volt, hogy 2-3 naponta együtt vagyunk, néha minden nap. Nem a baba miatt, előtte is.

Most a másodikat tervezzük de szintén nem akarom ezt az "ovu van most kell együttlenni" dolgot, szerintem le is csúsztunk az ovuról dehát ez egy hónap, majd a következőben hátha.

2016. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én peteérés környékén mindig extrán kívántam az együttlétet :D ,úgyhogy volt,hogy minden együtt voltunk a férjemmel. De alapjáraton is 2-3naponta.
2016. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes együtt lenni, amikor jólesik. Én például középidőben nem is tudtam együtt lenni a párommal, mégis teherbe estem egy spontán ovulációból a ciklusom 5. napján (uh adatok alapján akkor fogant a baba, és tényleg nem voltunk együtt középidőben, szóval valóban pontos lehet a mérés).
2016. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mi kétszer nem védekeztünk,először a peteérés körül lehettünk,de nem figyeltük,másodszor pedig mensi előtt 4 nappal,egyikük 5 éves a másikkal 22 hetes vagyok.
2016. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jol esik, akkor akar napi ketszer is legyetek egyutt, nincs olyan, hogy ket naponta "kell".

En azt mondom, hogyha mar egy ideje nem jon a baba, akkor nyilvan lehet "taktikazni", de nem tul jo erzes, ha mar igy kezd hozza az ember eleve.

En eddig 3x voltam terhes es mivel eleg aktivak vagyunk eleve, igy voltunk egyutt peteeres elott, kozben, utan, meg ugy kb egesz honapban. Annyi, hogy peteeres korul en jobban kivanom, mint egyebkent es ha idonk, lehetosegunk van, akkor napjaban tobbszor is volt szex. Egyik terhessegem sem varatott magara sokaig...

2016. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem figyeltuk ezeket.Az egyik fiam 11honapos,masikkal terhes vagyok es 6honapos!Egyiknel sem figyeltuk es kb kiderult h hiaba figyeltuk volna,mindketto spontan peteeresbol jott ossze(amit az orgazmus valt ki alltalaban) egyik sem ahogyan a naptar irja.Tehat csak elvezzetek egymast,mas jo recept nincs
2016. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor voltunk együtt, amikor jólesett....persze, figyeltem, hogy mikor lehet ovum, de nem rángattam az ágyamba....akkor sikerült a baba, amikor szerintem nem is voltunk együtt jókor... :)

13 hkm

2016. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első gyereknél véletlenül pont aznap IS együtt voltunk. Màsodiknàl előtte 3 nappal és utàna 3 nappal. Legalàbbis utólag szàmolgatva.


Sosem néztem peteérést. Nem vagyunk gépek akkor bújtunk össze amikor jólesett.

2016. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban akkor kellene, de nálunk az nagyon kényszeres volt, kényelmetlen, úgyhogy két hónap után nem számolgattam és akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt hozzá. 7. hónapban jött össze.
2016. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!