Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

10-en voltam egyutt a baratomal megkellet volna jojonn 20-an. A menstruaciom alltalaba 28-30 napos.. Mikor teszteljek? Meg varjak vele? Erzem hogy gorcsol a hasam.. Olyan megakar jonni erzesem van de igy vagyok mar egy 3 napja.. Maskor megjott aznap mikor gorcsoltem. Milyen arban van egy terhesegi teszt Euroba szamitva?


Elnezest amiert nem irok helyesen de nem magyar az anyanyelvem


2016. márc. 22. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A terheseg az milyen? Mihez hasonlitanatok?
2016. márc. 22. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! A nem várt napján már nyugodtan tesztelhetsz, ha félidőben fogant kimutatja általában. Egy tesztet már lehet venni kb 2euroért. Ha továbbra sem jön meg, tesztelj 3-4 naponta, ha negatív, és később sem jon meg érdemes megkérdezni az orvost hogy mitől lehet.

Hat a terhesség minden szakasza teljesen más, és egyénenként is változó:-)

2016. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A korai tünetek nagyon hasonlítanak arra,mint mikor meg akar jönni.Nekem fájtak a melleim,feszült a hasam,és fémes ízt éreztem a számban.Én x-epil tesztet használtam.Az nagyjából 1 euro.10-14 nap a beágyazódás,az aktus óta 12 nap telt el.Szerintem már tesztelhetsz.Ha negatív,azért pár nap múlva ismételd meg.
2016. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kosszonom a valaszokat :) delutan is tesztelhetek vagy inkabb reggel? Nagyon remelem baba van a dologban
2016. márc. 22. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel koncentráltabb a vizelet,így több a hcg is benne.De elvileg a nem várt napja után már bármelyik napszakban kimutatja a teszt.
2016. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggeli első pisi,ha még csak 3 napja késik. Ha vársz még hét végéig,péntekig,akkor akár nappal is már.

2euro egy teszt,és semmihez nem lehet hasonlitani a terhességet.Kinek mik a tünetek...Nekem a mellem fájt és hasizomlázam volt.

2016. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!