Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt napján x-epilel alig...

Nem várt napján x-epilel alig kivehető pozitív teszt (du. Pisiből), másnap reggeli pisiből early predictorral erősebb de még elég halvány pozitív. Mikor kell erősnek lennie? Mikor teszteljek újra? Holnap, vagy azután? (Késői peteérés valószínű)

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz, akkor egy hét múlva tesztelj újra mondjuk. És utána menj dokihoz.
2015. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem okom volt rá, h minden nap teszteljek, hogy erősödik-e.

Így minden nap teszteltem, és bàr csak egy halovány árnyalatnyit, de erősödött.

2-3 naponta duplázódik a hcg, így érdemes tesztelni, láthatóan akkor erősödik.

2015. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem facelle tesztet csinálj, az sokkal szebb csíkot fog mutatni, tapasztalat. :)
2015. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csinálj hétfőn predictor earlyt. Nekem úgy volt, hogy nemvárt napján reggel x-epil alig mutatott valamit(negatívnak gondoltam) viszont délután a predictor már erősen kimutatta. Az x-epil ugyanolyan erős mint a kontrol csík ,csak 8-9 nap múlva lett.Reggeli pisit próbáld ki.
2015. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!