Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a magzatnak ha keveset...

Évi88888 kérdése:

Árt a magzatnak ha keveset eszek? 2x eszek egy nap mert nem megy több de ehez eszek még gyümölcsöt is! Ettől lehet baja a magzatnak? 30 hetes vagyok

Figyelt kérdés

#terhesség #evés.ártalom
2016. márc. 22. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba elvileg elveszi amire szüksége van.Én szinte végig hánytam,semmi nem maradt meg bennem.5 kilót híztam összesen,a lányom 3380-al született.
2016. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés szerintem. Elveszi ami neki kell hidd el.
2016. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ mit eszel napi 2x. Ha azt mondják az uh hogy minden ok, akkor ne tömd magad fölöslegesen, én is alig bírtam enni, folyton gyomorsavam volt minden evésnél, a baba megis 3920gr született:)
2016. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak neked lehet belőle bajod, ő belőled él. El fogja venni, ami neki kell, nyugi. :) Mint a fából a fagyöngy, a fa előbb elpusztul, mint a fagyöngy leszáradhatna.
2016. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!