Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak en erzem, vagy tenyleg...

Csak en erzem, vagy tenyleg lusta lettem?

Figyelt kérdés

36+4-ben vagyok ma.

Itthon vagyok, mindent megcsinalok, amit eddig is, mosas, teregetes, fozes, konyha rendberakasa minden nap, parnaponta teljes sopres, felmosas, porszivozas. Reggel parommal egyutt fel hatkor kelek (megy dolgozni), csinalom neki a kavet, elvinnivalo kajat. Kutyaink vannak, oket is ellatom, mire hazaer, megint csinalom neki a kavet, viszont az utobbi napokban buntudatom van, mert tovbszor elofordult, hogy mire hazaer (kb negykor) arra keltem fel, hogy pl. A kaveja mar kesz volt, mar itthon van, elaludtam.

Vagy, mikor kicsit leulok a kanapera, par perc utan elfekszem mert nem tudok ulni, es kimerult vagyok. A mosast nem azonnal teregetem ki, ugy kell raszannom magam... Rosszul esik, hogy elpuhultam, nem szeretnek lusta lenni. Parom egyebkent sokat segit, a hazunk eleg nagy, egyedul ennyire sem birnam. A mosogatas pl egeszeben az o resze, hetvegen mindenbe besegit.

Ti hogy vagytok, voltatok ezzel?

Nem mrgerositesre vagyom, tapasztalatokat szeretnek. Koszi :))


2016. márc. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy lusta. nem könnyű terhesnek lenni, természetes, hogy könnyebben elfáradsz.
2016. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meglesz a kicsi, még kevesebb energiád, és időd lesz a háztartásra, párodra. Próbálj megbékélni vele, hogy ez teljesen természetes. Ne várd el magadtól, hogy ugyan úgy tudj teljesíteni mint terhesség előtt.
2016. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mindkét előző terhességemnél a végén, és szerintem ez a természet nagyszerűsége!! Ki tudod pihenni magad egy kicsit előtte.

Szerintem ennek az is az oka, hogy ilyenkor vagy a leginkább megterhelve, rohamosan nő a baba a végén, már elég nagy súlyt cipelsz, vérkeringésed, véred, méhed maximumon van. Ne emészd magad butaságokon (bűntudatod se legyen, mert már ő megfőzte a kávéját-jaj, én is ilyen voltam.:)))

Boldog babavárást!:)

2016. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább csodálom, hogy ennyi mindent meg bírsz csinálni. Én a terhességem előtt sem csináltam ennyi mindent és ilyen sűrűn a háztartásban, pedig panelban lakunk és nincsenek állataink... Semmilyen szinten nem neveznélek lustának, pár hét múlva szülsz, ennyi fáradtság igazán természetes.
2016. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csodállak! a te terhességi korodban én ugyan jártam még dolgozni, de itthon kb. alig tudtam egy fűszálat is keresztbe tenni.


A magzat úgy ütötte a hólyagomat a kezével, hogy napi többször bőgtem el magam random időpontokban, nemhogy rendben tarthattam volna a háztartást esténként.


Tényleg szerencséd van, hogy ilyen jól bírod. Kemény csaj vagy!:)

2016. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi nektek, kicsit megnyugodtam, hogy normalis... :)

Bar most vegkepp ennyi sem megy, ugyanis kedves kis utodunk egy remek rugassal megrepesztett egy bordamat.

De azert nem veszes. :))

Koszi a valaszokat.

2016. márc. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!