Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen normális a 2,5kg...

23 hetesen normális a 2,5kg hízás?

Figyelt kérdés

Ti mennyinèl tartottatok ilyenkor?Mennyi lett a vège?


Vèdőnőm szerint kevès. 168/61,5 kezdtem a terhessèget.


2016. márc. 23. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevésnek is tűnik így hogy alacsonyabb súlyról indítottál. Túlsúlyosnak teljesen oké lenne ilyen pici gyarapodás.

Itt követheted:

[link]

2016. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ne aggódj!

Én az elsővel a 28. hétre nyertem vissza a súlyom, -5kg után. Most 24 hetes vagyok, most tartok a kezdő súlyomnál. Igaz, én 79 kg-mal kezdtem. De a pcom hatalmas így is, és a baba egészséges. A végére jött fel sok, anno +10 kilóval mentem szülni, és nem volt gond leadni a szülés után a felesleget sem, oda sem kellett figyelnem rá. Első baba 3750 g, 52 cm volt, fiú.

2016. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés.. Nem is sok félre ne érts! Ha az orvos szerint a babával minden rendben, akkor nagyszerű! Nem kell bálnénak lenni a végére :)
2016. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó! A gyerek elveszi, ami neki kell, te pedig nem hízol el.
2016. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Ezutan ugyis jobban beindul, mert mar a gyerek sulya is magyobb lesz es az ember mar nem olyan mozgekony, egy ido utan, mint az elejen.


Rajtam 2 kilo volt 20 hetesen a kezdosulyomhoz kepest, ami ilyen volt, mint a tied, csak epp en 178 cm vagyok. Eleg vekony vagyok alapban, hanyingerem semmvolt soha, megis lassan indult meg a hizas. A vegere lett 11 kg igy is, mert a masodik feleben mar temposabban hiztam, de szepen, egyenletesen.

2016. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!