Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki megy jövő héten 18. heti uhra?

Ki megy jövő héten 18. heti uhra?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Izgultok?
2016. márc. 23. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

én most pénteken megyek, 19+1 leszek. izgulok nagyon, mert legutóbb a lábai között volt a köldökzsinór, és nem tudjuk még a nemét. remélem most kiderül.

ti tudjátok már a nemét?

18+6hkm

2016. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem lányt mondtak 100%ra 15 hetesen magánban. A 12. hetin is azt mondták,h valószínűleg lány,de akkor még nem volt biztos.
2016. márc. 23. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
én is kislányt szeretnék. ha most sem mutatja meg magár, magánba megyünk.
2016. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn jövőhèten megyek,akkor màr 20 hetes leszek. 1 hete fiút mondott a dokim de csak tippelt mert ott volt a keze meg ülő helyzetben volt. Vmi mintha lett volna a làba között,lehet a köldókzsinór. Remèlem az volt mert most lànyra kèszültünk nagyon (màr van egy tünemènyes kisfiúnk),,de ha öcsi lesz akkor sem borulok ki de valahogy mindig is az volt az àlmom hogy fiú utàn kislàny legyen. ☺
2016. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!