Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamik, hogy...

Mono144 kérdése:

5-6 hetes kismamik, hogy vagytok? Ki járt már az első vizsgálaton?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 19:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
En hetfon megyek dokihoz, altalanossagban jol vagyok csak eleg almosan es ehesen.. mindig :D viszont elkaptam egy durva torokgyuszit lazzal mindennel most kezdek jobban lenni .. es te? :)
2016. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Én is jól, én még 4 hetesen voltam beteg, de homeopátiás dolgokkal kúráltam magam. Most néha van tünetem néha nincs, jelenleg délutánonként émelygek, iszonyat rossz a gyomrom, a melleim 2x akkorák mint eddig, a hasam nem feszít mint az elején, ha nem émelyegnék, nem is gondolnám hogy terhes vagyok. Az első gyerekkel éreztem hogy a méhemben van valami más, most semmi. Viszont étvágyam nekem is hatalmas, és csillapíthatatlan. Egy hete látott orvos akkor volt 10 mm-es petezsák CRL 5,5 mm, nagyon várom hogy mehessek újra, bízva abban hogy lesz szívhang.
2016. márc. 23. 19:36
 3/42 anonim ***** válasza:

Én majd csak 6.-àn megyek orvoshoz.

Minden rendben, jól vagyunk. Én is az éhséget emelném ki, kb 2 órànként eszek.

2016. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Most leszek 6 hetes, jövőhet csütörtökre van időpontom. Nálam van émelygés de nem mindig szerencsére meg fáradékony vagyok. 2. baba lesz.
2016. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Ma töltöttem az 5. hetet. Egyelőre még nincs hányingerem, a hasam görcsölget napközben. Dokihoz még nem akarok menni, csak akkor, amikor már szívhangot is biztos talál.
2016. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.jelenleg 5+5Hetes vagyok.kezdem érezni egyre többször az émelygést meg folyton ennék.dokihoz én 4-én megyek csak remélem minden rendben lesz:első babö közel 21hónap után fogant
2016. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Én ma megijedtem, reggel és szinte egész nap tünetmentesen voltam, nem éreztem semmit, se szurka, se mellfeszülés, se émelygés. Most délutánra beindult a dolog, jön megy, ahogy a lányomnál is volt. Azért aggódok, én most hagyok 6 hetes 4 napos, jövőhéten csütörtökön megyek orvoshoz ott már közel 8 hetes lesz. Nagyon várom
2016. márc. 24. 18:43
 8/42 ChubbyCat válasza:
Jaj de jó ezeket olvasni, 4. hét végén járok és azt hittem csak én vagyok ilyen és a depresszióm okozza, hogy állandóan fáradt vagyok és éhes. De most jó tudni, hogy akkor ezt tényleg a terhesség okozza. Nekem még egy állandó szédülés is jár mellé. Már voltam dokinál, még korán volt, de jó volt látni hogy ott van. Most várunk hogy legyen szívhang is a következő vizsgálatnál.
2016. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nálam meg az a furcsa, hogy minden féle tünet jött-ment, mára egyik sincs mint ha nem lennék terhes. Picit aggódok, hogy mitől múlt el teljesen minden :( Remélem nem lesz baj
2016. márc. 25. 05:48
 10/42 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem birtam tovabb tegnap elmentem dokihoz :) eloszor semmit nem latott a hasi ultrahangon.. jol ram ijesztett aztan huvelyin mar a szivhangot is latta :)) nekem is elmultak 1-2 napra a tunetek.. de vissza tertek .. ne aggodj :)
2016. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!