Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+6 hetesen már így mocorogna...

8+6 hetesen már így mocorogna a baba?

Figyelt kérdés
Vettem egy szívhangfigyelőt, reggel megtaláltam a babát elsőre, később apukának küldeni akartam egy felvételt róla, hogy dobog a kis szíve, akkor már fél-1 centivel feljebb találtam meg (elsőnél bejelöltem, hol kell később keresni a picit). Ilyen kis csöpp baba már így el tud mozdulni a helyéről? Úgy olvastam, hogy csak a 9. héten kezd el önkéntelenül is mozogni, arrébb menni.

2016. márc. 24. 13:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#7-es, nem utolsó..
2016. márc. 24. 13:52
 12/19 A kérdező kommentje:
Aki annyira meg van győződve arról, hogy nem legóhet ilyen korán szívhangot hallani, keressen rá, lehetőleg youtube-n...
2016. márc. 24. 13:54
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a doki azt mondta, hogy már a 8. héten elkezd mozogni, úgyhogy lehet, hogy elmozdult. Én még nem voltam éppen 12 hetes amikor éreztem a babát mocorogni, engem is lehurrogtak, hogy az nem lehet, pedig de. 16 hetes leszek holnap és továbbra is azt érzem csak erősebben, és már látom a hasamon is hogy ki-ki dudorodik, amikor mocorog. Pedig első baba. Nagy mázlista vagy, hogy megtaláltad ilyen korán.
2016. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem is van ismerősöm, aki már 12. hetesen érzi az első babáját, nincs ebben semmi meglepő szerintem, más úgysem tudja, ő mit érez... Sokszor csak az irigység beszél az emberekből, amiért más előbb érez dolgokat. Nálatok akkor lassan a baba nemét is tudni, nem igaz? :)
2016. márc. 24. 14:09
 15/19 anonim ***** válasza:
30%

Én 8+3 hetesen találtam meg. Biztos nem az én szív dobogásom volt, mert leszámoltam és 150 körüli volt. Másnap Uh ugyanazt hallottam. Aki nem hiszi el nem érdekel. :)

Nagyon Max hangerőn volt és nagy lent. Viszont mindig másik oldalon volt.

2016. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezt lehetetlen összetéveszteni. Nekem pl nagyon jobb oldalon tapadt meg a baba, és a petezsák jobb sarkában van (doki mondta), így tudtam, hol kell keresni, na meg persze érzem is, hogy ott feszít jobban, de nekem állandóan jobbra van. :) mondjuk már lehet, elkezd akkor lassan elmocorogni onnan :D
2016. márc. 24. 14:14
 17/19 anonim ***** válasza:
58%
bezzeg a youtube az megy, de a biológia tankönyv az már smafu!:D
2016. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jééé, még egy nagyokos, ki gondolta volna... Egyébként légyszíves másolj már be egy biológiakönyvet, amiben azt írják, nem találhatsz szívhangot 9. hét előtt! Ja, hogy nincs ilyen, ok, köszi!
2016. márc. 24. 14:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a 11. héten vettem angel soundot, egyből meg is találtam vele. Az én picim se szereti, ha hallgatom, hamar arrébb áll...meg ha hátrébb megy, és nem hallom, több babaolajat kenek a pocimra, az jól vezeti a hangot, akkor még akkor is hallom, ha nagyon hátul van! :) Én általában a bal oldalon találom meg. De nem hallgatom sűrűn, mivel valószínű, nem szereti, azért mászik el előle! :) 4-5 naponta, és akkor is csak kevés ideig! :)
2016. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!