Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után ti is szoktatok...

Szülés után ti is szoktatok olyat érezni, mintha még mindig mocorogna a baba a pocakotokban?

Figyelt kérdés
Nekem már 5 hónapos a lányom, de gyakran érzek mocorgást, pedig megjön rendszeresen, nem vagyok terhes. És másoktól is ezt hallom, hogy ők is hasonlót éreznek. Ez miért van? Ti is szoktatok ilyet érezni?
2012. márc. 14. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a szülés után 1-2 hétig, állítólag a méh húzódik vissza, visszarendeződik az eredeti állapot, és attól van:)
2012. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szoptatás termel olyan hormonokat, amik méhösszehúzódást okozhatnak.
2012. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 1.5 évvel a szülés után is van néha olyan érzésem, hogy mocorog a baba a pocakban (nem vagyok terhes :)) Így néha elgondolkodom, hogy a korai magzatmozgások tényleg azok voltak-e. Viszont érdekes módon mielőtt szültem volna nem tűnt fel ez az érzés.
2012. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, erősebb bélmozgás simán utánozta a magzatmozgást.
2012. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!