Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamik, hogy...

Májusra kiírt kismamik, hogy vagytok? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

32+1 hetes kismami vagyok. NAgyon rosszul bírom, visszajöttek a rosszullétek,alacsony a vérnyomásom is. Plsz el kell látnom 2,5 éves kisfiamat,aki megérti,hogy baba van bent, nem is kéreckedik ölbe, de néha oylanokat kitalál,hogy csak nézek.

Férjem midnenben segít ahogy csak tud,deestére hulla vagyok. Éjszakánként alig alszok valamit.

De már nagyon várjuk,hogy kijöjjön. Elkészítettem már neki midnent :) már lassan a kórházi csomag és a hazajöveteli is meg van :)

Ti már megvettetek mindent? Berendeztétek a szobát is ha külön lesz?


2016. márc. 24. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én június elejére vagyok kiirva, de azért válaszolok ha nem baj :) Nagyon fáradékony vagyok,a lábaim iszonyatosan fájnak esténként. Aludni alig tudok, vagy éjjel vagyok fent vagy hajnalban már nem tudok vissza aludni. Nekem is második gyerek, de ő már 8éves úgyhogy hála égnek kicsit könnyebb vele. Már várom hogy vége legyen, és megint én uraljam a testem :)
2016. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én aprilis végére vagyok kiírva. Érdekes, de most bírom a legjobban. Terhesség alatt mindig volt vmi bajom, mindig más pl. hányinger, derékfájás, savasodás stb. Most meg a keményedéseken és nehéz mozgáson kívül semmi, tök jól vagyok. Fura ez, nekem azt mondták a vége lesz a legrosszabb. De mindenkinél más. :)

35hkm

2016. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

31+2 hetes vagyok, van már egy 3.5 évesem.

A farcsontom fáj ha ülök, estére én is hulla vagyok, éjjel tudnék aludni de a kislányom rossz alvó. Semmi sincs összekészítek csak szanaszét pl a pincében. 3 hete költöztünk új városba ezért. :)

2016. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!