Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamik?

Októberre kiírt kismamik?

Figyelt kérdés
Pontosan hány hetesek vagytok? Melyik napra vagytok kiírva? Tudjàtok a baba nemét? Mikor mentek 4d-re? :)

2015. ápr. 13. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem október.. Szeptember 30-ra vagyok kiírva, holnap leszek 16 hetes. Holnap megyek orvoshoz is, ha megmondja a nemét vagy holnap vagy pár hét múlva a 18 hetesen akkor 4D-re olyan 25-28 hetesen szeretnék menni. De ha nem tudjuk meg a nemét is lehet kibírjuk addig csak már kiváncsiak vagyunk főleg miután volt egy fiús álmom.
2015. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 15.hétben vagyok, október 8.-ára vagyok kiírva! Harmadik gyerkőc lesz!:) Nem tudjuk még a nemét, de a jelek szerint kislánynak tippelem! 4d-re szerintem majd a 19hetes genetikaikor megyek, akkor már nagyon kis cukik szoktak lenni! :) Veled mi a helyzet? mikorra vagy kiírva?
2015. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12+6 vagyok ma. Október 20-ra vagyok kiírva. Én kislànynak érzem. Remélem a 18. hetin megtudjuk. 4d-re 20.hét körül megyünk. :)
2015. ápr. 13. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok, október 5-re vagyok kiírva. Direkt a neme miatt mentem 4d-re pár napja, és valószínű hogy kisfiú :). Majd a 20. hét után megyek még egyszer 4d-re.
2015. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
illetve 15 hetes vagyok ma már... utolsó voltam.
2015. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 hetes vagyok, október 7-re vagyok kiírva. Nekem azt mondta a doki 1 hete, hogy szerinte kisfiú lakik a pocakomban. 4d-re 24-28. hét között szeretnénk menni.
2015. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is pont október 20-ra vagyok kiírva :))))) nekünk a nemét még a 24. heti ultrahangon sem mutatta! :) 19. héten genetikai ultrahangon kaptunk egy valószínűleg kislány választ! :) én is, párom is , édesanyám is a kezdetektől kislányt érzünk ! kíváncsi leszek :) 4D-re 28 hetesen szeretnék menni ,utána azt mondják nem mutat olyan szép képet a babó mérete miatt! egyébként hogy viseled? vannak esetleg kellemetlenségek?
2015. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!