Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor indult be a...

Kinek mikor indult be a szülés magzatvíz távozása utána?

Figyelt kérdés

Ha pl otthon folyik el a magzatvíz akkor kb mennyi idő alatt kéne be érjek a kórházba?

30 perc nem késő?

Csak kíváncsiságból kérdezem :)



2016. márc. 24. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Attòl függ,ha niagara akkor azonnal vìzszintesbe és mentő. Ha csak csordogàl akkor nyugodtan összeszeded a cókmòkod és indulàs.

Az hogy mikor indul be a szülés az vàltozó,van akinek 5 perc van akinek egy nap( utàna indìtani szoktak a fertőzés veszélye miatt).

2016. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem elég szépen elöntött itthon a második gyermekemmel.Este 11 volt,mentőt hívtunk,már a mentőben sűrű fájásaim voltak.Éjfél körül értünk be,volt idő beöntésre,borotválásra,igaz szinte egybefüggő fájásaim voltak onnantól már.Éjjel 2.50-re született meg a gyermekem. Az első gyermekemnél a kórházban hajnal 5-kor repesztettek burkot és reggel 9.15-re született meg.
2016. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek be sem indul.Van,akinek először jönnek a fajások és közben folyik el.És lehet oly módon is hogy elfolyik a víz és alig érni be a kórházba.De ez utóbbi 1.babánál elég ritka.Nalam elsőnél már csak a tolófájásoknál repesztették meg.Második babánál megrepesztették mert fájásokkal mentem be, rá jó fél órára meg is lett a baba.Ne izgulj, ezt nem lehet kiszàmítani.Ha otthon elfolyik letusolsz, átöltözöl, felkapod a kórházi csonagot és indultok, vagy mentő.Ennél többet nem tehetsz :)
2016. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is elfolyt. Nem kellett sem fekudni, sem mentozni, mert mar be volt ekelodve a baba feje.

Hivtam a korhazat, de nem kelett kapkodni, zuhanyoztam, oltoztem, stb.

Kb 3 oraval a burokrepedes utan jott az elso fajas. 3 percesekkel kezdtem, erosek is voltak, igy jo 3,5 ora volt a vajudas a kitolassal egyutt.

2016. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban kezdett "ömleni" otthon, letusoltam, felöltöztem, egy törölközőt raktam a lábamközé, autóval bementünk a kórházba kb. egy óra volt. 6 óra múlva is rendszertelenül jöttek a fájások, ezért kaptam oxit. Onnantól kezdve 2 óra múlva megvolt a baba.
2016. márc. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden terhességnél más, van aki már a kórházba se ér be, de van akinek nem ilyen gyorsan alakulnak a dolgok. Nekem éjfél után nem sokkal kezdett el folyni a magzatvíz. Nem ömlött, csak csordogált. Bementünk a kórházba, megvizsgáltak és mondta az ügyeletes orvos, hogy ebből csak reggelre lesz kisbaba. Befektettek a vajúdóba, reggelig rendszertelen, 5-10 perces fájások voltak. Reggel hat óra után kezdtek sűrűsödni és negyed 9-re lett meg a pici.
2016. márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16 órával később. Este elfolyt a víz hat óra körül és másnap délelőtt született a fiam. Nagyon lassan tágultam.
2016. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Éjjel 1/2 3 körül kezdett el folyni és az első fájdalmakat 1/2 7-kor éreztem.

Második szülésnél viszont az elfolyás után már rögtön 5 percesek voltak.

Nyugodtan zuhanyozz le, nem fog csak úgy kipottyanni a baba, főleg ha első. :)

2016. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hajnal 4-kor repedt meg a burok, este 11-kor volt az elsõ fájás, majd másnap reggel 7-kor kezdõdött a tolófájás és 9-re lett meg csak a baba. Szóval magzatvízelfolyástól számítva több,mint 24 órára lett meg.
2016. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell kapkodni niagara esetén sem, mi olyan 2 ora múlva mentünk be (előtte konzultaltunk szulesznovel).fajasok csak 2 adag oxitocin utan lettek.
2016. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!