Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel hajthatom ki a vizet?

Mivel hajthatom ki a vizet?

Figyelt kérdés
33.hétbe lépek, egy hét alatt 1.7 kgot híztam úgy, hogy nem változott az étkezésem. Gondolom víz, nehezebbek is a lábaim. Mit csináljak? Ettem uborkát vacsorára, almát, semmi. Mit kerüljek vagy fogyasszak?

2016. márc. 25. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A zeller nekem nagypn bevált, és a sómentes diéta. Nem sószegény, hanem mentes, ez fontos.
2016. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a dokim vizesedésre gyümölcsnapokat javasolt. Aznap csak gyümölcs. Heti 1-2-3 alkalom (bocs, nem emlékszem pontosan) javított a helyzeten. Valamint bőséges folyadék.
2016. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Perterzselmes, sótlan főtt krumpli is jó a gyümölcsnap helyett. Én megfőztem 5-6 db krumplit, és kizárólag azt ettem egész nap.

Sajnos a 30-as hetekben már annyira kínzott a savam, hogy nem tudtam követni ezt a módszert, de egész addig bevált.

2016. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyteákat is ihatsz, ha mértékkel fogyasztod. A csalántea remek vízhajtó, de mondok jobbat, gyömbér. Friss gyökeret vegyél, a szárított lópikulát nem ér. Lereszelsz egy teáskanálnyi adagot, leforrázod egy bögrébe vízzel, ha kicsit hűlt, mehet citromlé bele és ha nem bírod a natúr változatot egy kis méz. Napi 2-3 bögre kihajt mindenféle vízet mellékhatások nélkül. Az mondjuk tény és való, hogyha sok a savad, akkor ez nem annyira jó módszer, mert emésztést könnyítő/gyorsító hatása miatt még inkább irritálhatja a gyomor-nyálkahártyát, de ha nincs ilyen gondod, akkor idd bátran, ha van, akkor meg étkezések után kortyolgass csak el egy kisebb bögrével. Szárított hibiszkuszt is rakhatsz bele, finomabb is lesz és hatásosabb, illetve ha tényleg van refluxod ígya vége felé, akkor csak simán hibiszkuszt igyál citrommal, annak semmiféle irritáló hatása nincsen, viszont tökéletesen hajtja a vízet, bár nem olyan profin, mint a gyömbér. No meg ha ellentmondásnak is tűnik, ettől függetlenül bőséges folyadékfogyasztás. Lehetőleg mezei víz, vagy mentes ásványvíz formájában és minimális, avagy zéró só.
2016. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi otleteket!
2016. márc. 25. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyers sárgarépa és az alma is vízhajtó, ahogy a legtöbb tea is. Gyümölcsös, enyhe zöld tea, vagy hasonlók.
2016. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!