Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti innátok közkútból vizet...

Ti innátok közkútból vizet terhesen?

Figyelt kérdés
A falusi kékre festett kutakra gondolok.
2014. szept. 24. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Abból nem. Bár fogalmam sincs, milyen vízvezetékre van rákötve...
2014. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanaz jon belole, ami a csapbol.
2014. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
:) Igen. Sőt a gyerekeim is isznak belőle. De mondok jobbat. Amikor az elsőt vártam, még víz nélküli parasztházban laktunk. Hálás vagyok a kék kutaknak.
2014. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Ugyanolyan, mint a vezetékes víz.
2014. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanarra a vezetékre van kötve, mint amiből ugyanott a házakba megy a víz :D
2014. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én nem innék. Nem azért, mert rossz víz folyik belőle, hanem már láttam, hogy más a fenekét mosatja vele. Nem tudhatom, hogy mit csináltak a csapnál, mielőtt én innék belőle. De nem terhesen sem innék a fenti okból kifolyólag.
2014. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem. en csak palackos vizet iszok miota terhes vagyok.
2014. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es vagyok...nem ertem miert kell lepontozni, ha valaki valaszol egy kerdesre! itt nincs jo vagy rossz valasz. erre a kerdesre igennel vagy nemmel lehet valasszolni. en NEM innek! mi ebben a rossz, ha valaki oszinte!?
2014. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!