Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Hogy dolgozzam...

Mit tegyek? Hogy dolgozzam ezt én is fel?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok. A húgom ma,20 hetesen szülte meg beteg magzatát. Szörnyű tragédia ez,nyilván nekik a legjobban,de az egész családnak és nekem is. Sírtam napokon keresztül,most mióta túl van a vetélésen,szinte abba se bírom hagyni a sírást,pedig tudom,hogy ez a kicsinek se jó..De nem tudom hogy dolgozzam fel én is,hogy mit tegyek,hogy ne legyen bűntudatom a saját babám miatt?Hogy tudjam így boldogan várni,ezek után?Forduljak én is pszichológushoz?
2016. márc. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a pszichológus sokat segítene. Sajnálom :(
2016. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugy sajnalom :(

Szabad tudni mi volt a baj? :(

En is rettegek ettől,17hetes vagyok.

2016. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:( Súlyos rekeszizomsérv,nem fejlődött a baba tüdeje,a 18-20 hetes ultrahangon vették észre. :( Első terhessége volt. :(

Nekem a harmadik,de én is aggódom,mert már lassan 37 éves leszek leszek.

2016. márc. 25. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is, együt érzésem a nővérednek :( sok erőt, talpra állást kívánok neki/nektek.

Neked meg gratula a babádhoz. Ne aggódj miatta, nagyon remélem életben marad!


Egy jó pszichológus sokat tud segíteni,de már az is, ha 'megbeszélitek' a dolgot a férjeddel/pároddal. Még ha el is sírod magad, ne fogd vissza 'had jöjjön ki'.

Gondolj erősen a kicsidre hogy nem lesz baja, egészséges lesz, talán segít:)

Mégegyszer nagyon sajnálom ami történt, sok sok erőt kívánok! :)

2016. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
veled nem fogk meg történi egészséges lesz.növéredéknek sok gyereke lesz,de öszinte részvétem. halva szülés és vetélsé roszab abortusznál
2016. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!