Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetek magzatmozgást 12...

Érezhetek magzatmozgást 12 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Nem első baba. Napok óta mintha éreznék valamit. De ma este jobban érzem. Lehet hogy ő az?
2016. márc. 26. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ha alul érzed a hólyagodnál, és nem a hasfaladon, akkor lehet ő. Én is érzem, de majd mások úgyis megmondják, hogy ilyenkor még nem lehet érezni. :)
2016. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Persze.Énnálam 3.baba 10.héttől érzem.De itt a fórumon full lehurrogtak, holott a dokim megmondta h van olyan kismama aki 8 hetesen is érzi.Ha meg többedik baba akkor úgyis tudod mit kell h érezz :)
2016. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, h offolok, de simán érzitek,v ha a kezeteket a hasatokra teszitek?
2016. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a kezemmel érzem kívül, hanem belülről. Mintha a beleim kvartyognának, de nem azok abban biztos vagyok.
2016. márc. 27. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:
En is ereztem 12 hetesen! Mintha pillango verdesne a szarnyait odabent. Finom, hullamszeru erzes. :)
2016. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Bocs de nem. Amire azt hittem 12 hetesen,h a baba, 18 hetesen már tudom,hogy nem ő volt. Valószínűleg emésztés,tágulás,méhszalag húzódást érzel. A 13 hetes uh-n nekem tombolt a baba,fél órán keresztül rugdosott,amit élő adásban végig is néztem,de semmit nem éreztem. 15 hetesen is megnézettem,akkor már jó nagy volt, úgy rúgott,mintha focizna,mégse éreztem. 18. betöltött hét óta érzem,h mocorog. Leginkább akkor szokott,mikor beindul a nyomtató vagy csörög a telefon. Majd pár hét múlva rájössz,h nincs olyan "mintha éreznék valamit",hanem konkrétan érezni fogod. Addigis türelem.
2016. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolsó!Az, hogy 12 hetesen hogyan érzed a babát, teljesen más mint 18 hetesen vagy később.Míg 18 hetesen napjában sokszor már a konkrét rúgásokat érzed,12 hetesen, mivel még a magzat pici, nem mindig és nem minden nap érzed.Nekem volt, hogy 2napig nem is éreztem mert éppen nem olyan helyen mocorgott ahol érezhető volt.De ahogy teltek a hetek egyre többször egyre erősebben éreztem a mozgását....szóval az, hogy te uh-on ahol mozgott a babád és nem éreztél belőle semmit,ez teljesen hihető, ugyanis ha nem ütközij a magzatburoknak és ezáltal a méhfalnak akkor nem érezhető.Egyszóval.Ha többen azt állítják és különböző terhességgel, várandósággal kapcsolatos oldalakon szakemberek is leírják hogy főleg a többedik terhességet nagyon korán érezheti a kismama, attól hogy nálad nem így volt,még nem állíthatod hogy ez lehetetlen, mert nem az!!!Mindenki ezáltal minden terhesség más!!!Bocsi de ez kikívánkozott belőlem.Lehet lepontozni ha gondolod!!!2.voltam
2016. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felőlem mindenki azt hisz amit akar,h a babát érezte-e vagy sem. Csakhogy tök felesleges bebeszélni magadnak 12 hetesen,h a babát érzed. Miért? Mert vagy elmúlik az érzés,amit annak hittél,vagy napokig nem fogod újra érezni,és ez csak arra jó,h bepánikolj.

Én mint utólag kiderült,olyan magasan éreztem a babát,ameddig akkor se érne fel,ha 3x akkora lenne. Persze azért örültem a fejemnek. Aztán elmúlt az érzés,na rohantam is szívhang figyelőt venni. Azóta már nem figyelem,h mikor mit érzek (hiszen a baba úgyis mozog odabent),hanem csak néha meghallgatom,és ettől lenyugszok,h minden oké vele.

2016. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!