Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem erezni mar a magzatm...

Miert nem erezni mar a magzatmozgast? Pedig annyira varom mar.

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok eppen, es olyan felelem van bennem hogy miert nem erzem mar ot. Kb 4. napja hogy minden nap alig erezheto icipici motoszkalast erzek bal oldalamon de csak nagyon rovid ideig.
2016. márc. 22. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 22 hetesen kezdtem érezni: Pedig normál alkat voltam 163 cm/55 kg.
2016. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 hetesen éreztem az első egyértelmű rúgást, előtte csak csiklandozás/birizgálásszerű valamit.
2016. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
én is 0-s bmivel rendelkeztem, mint az első, de én is csak 20 hetes koromban éreztem egyértelmű rúgást.
2016. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
NINCS 0-ás BMI, basszus, honnan szeditek ezt a marhaságot???
2016. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 16 még elég korán van, a legtöbben csak a 20. hét körül kezdik érezni az első babánál. Én pl. a 21. héten jöttem rá, hogy a babát érzem.
2016. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én is 0-s bmivel rendelkeztem, mint az első,"


1-es vagyok, nekem 20,7 volt a BMI-m, ami normál alkat. Ezért is írtam, hogy normál alkat voltam.


A BMI a testtömeg osztása a magasság négyzetével. Szóval ahhoz, hogy 0 legyen a BMI-d, ahhoz vagy a magasságodnak, vagy a súlyodnak kell nullának lennie... Na 2-es, neked melyik volt az?


(kérdező bocsi az offért, de már válaszoltam, és engem is zavart annyira ez a "0-ás BMI", hogy muszáj volt reagálnom)

2016. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!