Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, hányadik hétben ment 4D...

Ki, hányadik hétben ment 4D UH-ra, mikor a legérdemesebb?

Figyelt kérdés

Pécsi helyekről esetleg tapasztalat?


Mikor érdemes menni, ti hányszor voltatok?


2016. márc. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi 7 éve a fiammal 29. héten voltunk. Már igazi babás volt, kis husis. Grimaszolt, mosolygott. Bár már picit nagy volt, leginkább csak a pofiját meg a térdeit láttuk (meg a kukacot, mert azt mutogatta folyamatosan, a 2 lába az arca előtt volt).

Most 20 hetes vagyok, pénteken megyünk(főleg azért, hogy megtudjuk a nemét, mert 18 hetesen nem mutatta).

2016. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor érdemesebb a 20. hetek elején menni? gondolom később nem igen látszik akkor teljesen a baba. Én pont azt hittem, hogy inkább 30. fele, hogy jobban látsszon :)
2016. márc. 30. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a 27.héten voltunk :) itt már nyitva volt a szemecskéje is :) 27-28. Hét a legjobb 4D-re
2016. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is 27. héten voltunk, tökéletes időzítés volt, bár mi 5D-n voltunk.

Nagyon valósághű felvételeket kaptunk, plusz az egész uh-t DVD-n, szonográfus értette a dolgát, tudta hogy el fog bújni a végén így az elején jó sok fotót lőtt nekünk, nagyon szép husis volt már ilyenkor.

2016. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 24. héten megyek :-) Úgy tudom a 24-30.hét között a legjobb,mert akkor már husisabb de még rendesen meg lehet nézni,mert nem olyan nagy.
2016. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20. héten mentem először 4D-re - ott nagyon cuki volt, mivel volt helye mozogni és meg se állt egész mozizás alatt, bár itt az arcocskája még nem látszott olyan szépen! mi visszamentünk a 31. héten is - ott nagyon szépen látszódott a kispofija, de itt már nem csinált sok mindent, mivel nem volt akkora helye, de még így is imádtuk :)


37 hkm :)

2016. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem tudtuk, hogy így lesz, de a 12. heti genetikai UH-n már láthattuk a babánkat 4D-ben, majd a 18. hetin szintúgy. Igaz, ezek nem kifejezetten élmény-mozik voltak, hanem, ahogy már említettem, genetikai vizsgálatok (is), de fantasztikus élmény volt mindkétszer. Nem bántuk meg egy percig sem a borsos árak ellenére sem! A férjemmel mindketten akkor fogtuk fel úgy igazán, hogy tényleg egy kis csöpp életke van odabent, amikor megláttuk, hogy milyen édesen kalimpál és boxolgat mind az 5,5 centijével. :) Akkor láttam a páromat is először apának, tök megható volt (nekik ugye ez különösen fontos élmény lehet, legalábbis a párom szerint, hisz nekik egy jó darabig csak anya néhány fura nyavalyája és egy-két értelmezhetetlen UH-felvétel utal a gyerkőc jelenlétére :D ). Szóval én a korait is pártolom, ha valaki megteheti, de ha jól tudom, a 26. és 29. hét között szokták leginkább ajánlani (több hely, mocorgás, csinos pofika stb.).

Pécsett 2 helyen csinálnak: Hepinet és Da Vinci magánklinika. A sima alap babamozinál nincs nagy árkülönbség, ha jól emlékszem: az előbbi 11 ezer, az utóbbi pedig 12. A honlapokon fent vannak az árak.

Én csak a Da Vincit ismerem, azt szívből ajánlom - hatalmas kijelző, kényelmes ágy, tök jó minőség, igényes környezet, klassz dokik.

Ha megyünk még, akkor csak oda. :) De a Hepinetről is jókat hallottam amúgy.


Hányadik hetet tapossátok? :)


Nagyon boldog babavárást! :)

2016. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26-28. hét között javasolják, akkor már szép formás, de még belefér a képbe.:) Mi is mindig így voltunk 26-27. hét, és nagyon jó volt így.
2016. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!