Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondhatta nekem a...

Miért mondhatta nekem a párom, hogy nem akar bent lenni a szülőszobán velem, amikor kiabálok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok amerikai szülős filmet látott, amiben az anyukák elmondják mindennek az apukát a szülőszobán. Próbáld meggyőzni, hogy neked szükséged van a jelenlétére a nagy pillanatban, mert amúgy sem lesz egyszerű, de ha ott van, az erőt adhat.
2008. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csak kifogást keres, hogy ne menjen be..

nem kell erőltetni, mert az utána való kapcsolatot ronthatja!

A másik dolog, jó lenne elvinni egy szülésfelkészítő tanfolyamra, ahol elmondják, hogy bemehet, ha valami nem tetszik kimehet, és általában amit nem mondanak el,,..nem szoktak már utólag kimenni.

A kiabálás meg hát ezt miért nem kérdezed meg tőle?

Sokkal jobb lenne , ha ezt már eleve meg tudnátok beszélni...akkor neked is könnyebb lenne magyarázni.

2008. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom pontossan is ilyen.Terhesség felénél még azt mondta,hogy igen bejön és végig velem lesz.Most,hogy 27hetes vagyok már hallani sem akar róla.De lehet,hogy jobb így.Ha megtudod beszélni a pároddal,hogy bent legyen akkor már jobb,de ha nem akkor is el kell fogadni ezt a helyzetet.Amúgy meg lehet,hogy félt és nem szereti nézni ha szenvedsz.Ez is lehet a fő ok!
2008. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az én párom is azt mondta, hogy be szeretne jönni, én viszont nem szerettem volna. Elgondolkodtam rajta és úgy döntöttem, ha szeretne, akkor nekem nincs jogom megfosztani őt ettől az élménytől. Pont tegnap este kérdeztem meg tőle, hogy be szeretne e még jönni, de nem tudott konkrét választ adni. Hagyom egy picit, eméssze meg a dolgot és majd eldönti mit is akar valójában. Még van rá 10 hete:)


Boldog babavárást:)

2008. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi fél a látványtól. Ott fogsz lenni kiszolgáltatottan, segíteni nem fog tudni neked, nem fogja tudni csillapítani a fájdalmadat, vérezni fogsz, stb. ... Sokan ettől félnek. ... Beszélgessetek erről, de ha nem akar bent lenni, akkor ne eröltesd. Bemehet veled az anyukád, testvéred, vagy a barátnőd is.

22 hetes kismama

2008. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!