Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondhatta ezt?

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
A patikában akartam venni a minap málnalevélteát, de a patikus határozottan nem ajánlotta. Kérdeztem, hogy miért, de erre is csak azt mondta, hogy nem szabad, de hogy miért azt nem fejtette ki. Szerintetek?
2010. jún. 20. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hány hetes terhes vagy?Ugyanis a málnalevélteát csak a terhesség késői szakaszában szabad inni,mert segiti a tágulást.Ha a terhesség elején jársz,érthető,hogy nem ajánlott.28km
2010. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
36 hetes leszek
2010. jún. 20. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról hogy maga a szülész mondta az anyukának,hogyha még ebben a büdös életben(bocs a fogalmazásért,igy volt) meg akarja szülni a babat akkor alljon le a málnalevélrol,mert nem segit semmit,sőt,ront!
2010. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a végén becsülettel végigittam. 42-ik hétre szültem császárral mert nem tágultam.

Nem értem miért mondhatta, mert vannak azért ezzel kapcs.pozitív tapasztalatok is.

2010. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő ajánlotta a málnalevélteát 35-36. héttől 1-2 csészével, utána rákérdeztem az orvosnál és ő is ezt tanácsolta. Nekem bevált.4,5 óra alatt meglett a kislányom. Mikor bementünk a kórházba már mondták, hogy jön a feje. Én még nem is akartam bemenni, de jó, hogy a férjemre hallgattam, mert különben itthon pottyant volna ki. Én azt tanácsolom, kérdezd meg a védőnődet az orvosodat és esetleg másik patikust, hátha valaki tud neked segíteni, hogy miért nem szabad. Bár én mindenhol azt hallottam eddig, hogy az nagyon jó.
2010. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem, a doki, és a szül.nő tanácsáraa 36 héttől ajánlott inni, szerintem csak okosolt a patikus, vagy összekeverte vmi más gyógyteával, amit nem lehet...


Szerintem nyugodtan...


Jó egészséget, és könnyű szülést!


32 heteske

2010. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon hulye feltetelezes, de nem lehet, hogy a patikus malyvateat ertett valahogyan? Mert az eros hashajto hatasu es terhesen tenyleg nem szabad inni...

De a malnalevel szerintem mas eset.

En eddig max arrol hallottam, hogy segitett, lehet, hogy segitett, biztosan nem segitett, de hogy art???

En mindket szules elott ittam. Teny, hogy mindket vajudasom rovid lett (elso harom ora, masodik alig ket ora), senkinek sem lett baja, tehat artani nem artott, hogy segitett-e azt nem tudom, mert fogalmam sincs, hogy milyen lett volna nelkule.

2010. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

Csak az volt a fura, hogy kértem mondja el miért ne igyam,magyarázza meg, de azt nem tette. Csak hajtogatta, hogy az nem jó.

2010. jún. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!