Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehnyak rovidules 21 hetesen?

Mehnyak rovidules 21 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! C2000 az ertekem, baba koponyavegu fekvesben.

Doki nem mondta h pihennem kellene, viszont nem igazan vagyok nyugodt. Valakinek hasonlo tapasztalat?


2016. márc. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akinek alapból ennyi. Amíg zárt a méhszáj addig nem gond. Ha nem vagy nyugodt akkor pihenj, amennyit tudsz, azzal bajt nem csinálsz, szedj magnéziumot.

A magzat fekvése pedig bármikor változhat még.

2016. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22. héten C2100 volt az értékem, tehát rövidült és nyílni kezdett a külső méhszáj (első baba) szintén koponyavégű fekvésben volt. Az orvos csak annyit kért, hogy kíméljen magam, de nem voltam ágyhoz láncolva. Végül 41+3 napon indítani kellett a szülést. Szóval nem törvényszerű, hogy ebből gond/korábbi szülés legyen, de azért vigyázz nagyon magatokra, ha teheted, pihenj sokat! :-)
2016. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességem 24.héttől 2100+ folyamatos görcsölés, 32. héttől leszàllt a hasam beékelődött a feje 2111 + ugyanúgy görcsöltem,màr 5 perces fàjàsok is voltak. Aztàn a 36.héttől minden görcs megszűnt 2222,azóta sincs semmi jele szülésnek pedig magnéziumot sem szedek màr lassan 3 hete. Most vagyok 38. hetes.


Nem jelent semmit a 2000es érték. Van akinek alapbòl ennyi.Pihenj kicsit többet és ennyi.

2016. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem első pillanattól kezdve c2000 volt az érték. szerintem ez abszolút alkati. amíg nem kezd nyílni, addig ez teljesen normális eredmény.
2016. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!

Első baba lesz, 30 eves vagyok, mar volt egy missed ab-om. Ez terhesseg sem volt egyszeru az elso 14 hetben. Mindentol parazok. Probalok meg tobbet pihenni,h ne legyen gond.

Minden jot nektek! :)

2016. márc. 31. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!