Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5,5 hetes kismama vagyok,...

5,5 hetes kismama vagyok, elkezdtem barnázni, a kúp tutitra segít?

Figyelt kérdés
kaptam ultrogeston kúpot napi 3x kell használnom, szerintetek ez segít? a 4,5 mm-es petezsák az megfelelő?

#barnázás #kúp #petezsák #progreszteron hiány
2015. dec. 16. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha progeszteron-hiány miatt van barna folyásod, akkor igen.
2015. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azt honnan lehet tudni hogy mitöl van a barnázás?
2015. dec. 16. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Petezsák mérte tökéletes. Ha progi hiányod van, akkor a kúp valóban segít. Drukkolok!
2015. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt senki nem tudja, de valószínűleg progeszteron hiány okozza...
2015. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszii szépen:)))
2015. dec. 16. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
A kezelőorvosod véleményére hagyatkozz, ő vizsgált, neki a szakmája.
2015. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt,segitett!Ha az baj,tenyleg segit...valamit segit h beagyazodjon a baba
2015. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Garcinia válasza:

Sziasztok!


Mivel elég friss a kérdés, ezért írok. :)

dec. 15-én voltam dokinál, aki megállapította, hogy a 4. hétben vagyok (a terhesség méhen belül van). A vizsgálat előtt pár nappal volt pecsételő barnázásom (ezért is kértem a dokihoz időpontot). Már múlófélben volt, de kaptam duphaston tablettát és lactofeel hüvelygélt, amit naponta 2x kell szednem. Annyit mondott, hogy kúpot még nem mer adni, mert nagyon az elején vagyunk.

Eléggé megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban. Szerintetek minden rendben lesz? Január 5-én kell visszamennem. (Első baba, kicsit izgulok...)

Köszi a válaszokat! :)

2015. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia

Én is 5 héten kaptam a kupot

Szintén kérdeztem h a tabletta vagy a kup a jobb és végul o azt mondta h a kup gyorsabban hat annyi a hatranya h kijon

Nekem 3x kell naponta.egy napra ra elmult a barnazas uh szerintem hasznalt.drukkolok h nekdd is;)

2015. dec. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!