Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes terhességi...

Mikor érdemes terhességi fotókat csináltatni?

Figyelt kérdés
Azokra a fotókra gondolok, amiket profival csináltatnak, hogy legyen néhány szép kép a terhességről. Most 20 hetes vagyok, Augusztusban szülök, szerintetek mikor lenne ideális? 30-35 hetesen? Most még elég kicsi hasam van.
2016. márc. 31. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hülyeség, de amúgy 30-35 hetes már jó lehet. Amikor te úgy érzed, hogy már kellően nagy és gömbölyű a pocakod.
2016. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk én sosem értettem minek. A kismamák elenyeszo hányada néz ki jól terhesen, a többség nem épp tökéletes fotó alany -ha meg retusalnak, minek a kép?


Na mindegy. 30 hetesen már biztosan lesz mit fotózni

2016. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 35.héten lenne az ideális,hiszen ha már terhességi fotózás akkor látszódjon is a pici a pocakban. :)
2016. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En se szeretem ezeket a tul kis hassal keszult kepeket, nem is ertem mire jok! De 30-35 hetesen mar szerintem teljesen jo otlet, hisz vissza tudod nezni a mereteket, de hogy kirakni kozossegi odalra meg sexulais toltottsege legyen az mar fujj! Viszont en is fogok magunknak csinaltatni! :)
2016. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Augusztusban szültem én is,nem akartam lecsúszni sem róla,így 34 hetesen mentünk. Itthon még szülés előtt (41.hét) a férjem lenyomott egy képet,az is bekerült az albumba. Óriási különbség volt hasméretileg.
2016. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
33 hetesen voltam. Mondjuk elég rossz képek lettek, nem az én "hibámból", sajnos a sminkes olyan sminket csinált, amitől 23 éves létemre 43-nak néztem ki. :( (nem volt semmi bőrhibám, ami indokolta volna akár csak az erősebb fedést is)
2016. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én júniusban szültem, májusban csináltunk, addigra már jól látszodott az amúgy nem túl nagy pocakom. Én személy szerint nagyon élveztem, szerintem kedves dolog. Szerintem akkor érdemes ha már látszik szépen a pocid, esetleg pár kinti fotót is csinálhattok ha nincsen kánikula, szép emlék lesz biztosan!:-)
2016. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!