Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol érdemes 4D...

Budapesten hol érdemes 4D UH-t csináltatni?

Figyelt kérdés
Hol vizsgálják meg nagyon alaposan a babát, és adnak leletet is? És árban is legyen elfogadható. Zuglóiak vagyunk.

2016. ápr. 1. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi 5D-re mentünk hepinet-hez kárpát utcába,Kleopátra ház szalon, nagyon megvoltunk elégedve !

Képek élethűek, szonográfus nagyon hozzáértő, alapos kiértékelő leletet kaptunk, például észrevett egy határértékes értéket amit utána kivizsgáltattunk.

Van 4D és 5D is, 18 ezer ft alapáron kb 3 negyed órás mozizás és dvd az ultrahangról.

[link]

Mi 26. héten voltunk.

2016. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
voltam több helyen, a legjobbnak az Istenhegyit találtuk! 5d-re is átváltanak,de a 4d is jó (mi a Maternityben csináltuk a terhesgondozást, így minden uh 4d volt, de azért egy babamozi mégis más.:))
2016. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a Kleopátra házban és a 4D Genesisnél voltunk. Mindkettő szuper hely. A Genesis annyiból jobb, hogy tovább nézhettük a babát. :)
2016. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Kleopátrában tényleg jó. Csak aránytalanul drága. Van egy Csoda Bent nevű hely ahol 6 ezer volt az 1. alkalom 4d. Nekem ez elég volt,mert csak látni akartam a babát.

Meg az igazság az,h hiába uhzzák,úgyse tudnak vele mit csinálni,ha nem egészséges.

2016. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csodabent :) Zuglo, en nagyon meg voltam elegedve veluk, tobbszor is voltunk. Mindjuk inkabb csak a mozi resze miatt mentunk, ha alaposabb vizsgalatot akarasz valami oknal fogva akkor azert erdemesebb az Istenhegyibe menni.
2016. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Találtam egy helyet az Örsön, ahol vizsgálattal együtt 9000 Ft. Oda bejelentkeztünk. Erről nincs valakinek tapasztalata? A Csodabent-ről azt hittem, már megszűnt, de látom, hogy nem. :)
2016. ápr. 4. 07:51
 7/8 a.anca válasza:
Mi a Mester utcában voltunk a 12. héten ahol nagyon jó genetikát csináltak a 4D mellé, ami látványos volt. A 20. héten pedig az Örs vezért téri 4D Ultrahang Centrumba. Ott is új gép van és 70 képet csináltak. Már várom hogy menjünk újra.
2016. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 a.anca válasza:
az Örsön voltunk mi is és a szonográfus nagyon profi volt. Leletet kaptunk dvd felvételt cd-t és képet is 8000ért. Megérte, csak ajánlani tudom
2016. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!