Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan fel vagyok...

Folyamatosan fel vagyok fújódva, normális ez?

Figyelt kérdés
7hetes vagyok és olyan nagyra fel vagyok állandóan puffadva szinte ki tudnék pukkani.tudok ezzel kezdeni valamit?

2016. ápr. 1. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális, ez sajnos ilyen.

Espumisant lehet rá.

Elmúlik ez is. Nekem kb 10 hetes korig volt ilyen.

2016. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is ezzel küzdök. 8hetes múltam, ma el kellett mennem két nacit és pár lazább felsőt is venni. Feszül a hasam és mar 3kgval tobb vagyok! Próbálok könnyebb ételeket enni, de Estére akkoris óriási vagyok megint. Szerintem ez hajlam is lesz. En megmutattam dokinál is, azt mondta normális, kinézek simán 16-18 hetesnek... mondjuk nekem ikrek nőnek, de remelem h puffadas is es lejjebb megy ahogy az Előttünk szóló írta!
2016. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem is nagyobb volt már ekkor a hasam. Viszont folyamatosan nagyobb. Most 22 hetey vagyok, de minimum 30 hetesnek nézek ki.

Mindezt úgy, hogy semmit sem híztam.

2016. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!