Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds vagy Summer...

Angelsounds vagy Summer szivhangfigyelo a jobb? Ti mikor hallottatok vele eloszor a picit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
kb a 15. héttől lehet hallani, ha ügyes vagy. De szerintem semmire se jó. Persze azon kívül, hogy plusz stresszt jelentsen, ha épp béna vagy és nem találod a szívhangot.
2016. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Angelsounds van, mindig megtaláltam a szívhangot, igaz, nem kezdtem el túl korán használni, csak. kb. 16-17. héttől, onnantól viszont végig, utolsó hétig, ha nyugtalanított a mozgása. Nem bántam meg, megnyugtató volt nekem. :) Használtan 4-5 ezerért kapni, én is úgy vettem.
2016. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angelsounds készülékünk van, nagyon meg vagyunk vele elégedve :) Már a 12. héttől megtaláljuk a picikénket.
2016. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11. Hèten vettem angelsoundsot, meg is találtam vele, egészen lent, a szeméremcsontnál...azóta is hallgatózom, 3-4 naponta, holnap leszek 15 hetes! :)
2016. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is angel sounds van :)

11.hettol talaltam meg vele először!

Azota is nezem minden nap! :)

18hetes vagyok.

2016. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Angelsounds van,16 hetesen vettem,nem akartam előbb. Szívhang mindig megvolt.
2016. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NE vegyél Summert, hacsak nem csak középidötöl akarsz hallgatòzni. Nekem Angelsound volt, 12. héten màr hallottuk :)
2016. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!