Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen megrövidült méhnyak...

30 hetesen megrövidült méhnyak volt valakinek? Szigorú fekvés ellenére is koraszülött baba lett?

Figyelt kérdés

Nagyon nyom már a baba feje, nagyon fáj. Az orvos azt mondta fel se keljek, csak míg orvoshoz megyek, de ez nagyon nehéz. Azt hittem van még időnk, nincs kész a babaszoba, az egész lakás fel van túrva, van segítségem, de én is szerettem volna részt venni ebben, de a baba a legfontosabb.

Még rengeteg dolog van amit meg kell vennünk, nem szeretném ezt másra bízni. Már nincs esély hogy megfordul a baba? Vagy ez már a vége és fekvéssel sem "húzzuk sokáig"?



2016. ápr. 2. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

34 hetesen meg volt rövidülve a méhnyak nálam de egy szóval se mondta az orvos, hogy pihennem kellene. Én meg pörögtem, mint addig is. 39+4 hetesen indult be a szülés.

De van akinek alapból 2 ujjnyi a méhnyak, vagy korán lerövidül.

Én úgy tudtam már a második trimeszter végére is teljesen normális egyébként.

2016. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héten volt fél cm-es a méhnyak. Feküdtem végig. Egy hónapig csak wc-re, meg fürdeni lehetett felkelni, utána kicsit szabadabb voltam, de feküdni kellett. Kihúztuk a 40. hétig. Most ne a lakással foglalkozz, azt hagyd apukára.
2016. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek valahol a 20. hét környékén rövidült meg kicsit a méhnyaka és sokat keményedett, de őt táppénzre és sok pihenésre ítélték, szigorú fekvésre nem. A kiírt dátum előtt pár nappal szült.
2016. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27.héttől feküdtem emiatt. 37.héten született a baba.
2016. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27.heten nekem is megvolt mar rövidulve és nekem is azt mondtak hogy szigorú pihenés (amúgy is veszélyeztett terhes vagyok az első pertől) de én nem az a nő vagyok aki egésznap egy helyben tud ülni vagy feküdni :D most vagyok a 34.hetben és meg mindig egyben. Igaz mar vannak jósloim de kibírhatoak :)
2016. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!