Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb lenne ha bemennek a...

Jobb lenne ha bemennek a kórházba?

Figyelt kérdés
Kb mar 3oraja erősen görcsol a hasam meg a derekam is nagyon faj. Sehogy sem jó mar. Ülni sem állni sem de meg feküdni sem. 33+2hetes vagyok . Baba sem mozog most úgy ahogy eddig . A fájdalomtól mar sírtam is. Édesanyám meg a férjem vinni akarnak orvoshoz .
2016. ápr. 2. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Menjetek, max elzavarnak.
2016. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Én biztosan bemennék az ügyeletre (ahogy mentem is anno a nagyobbik fiúnál).

Akkor azt mondta az ügyeletes, inkább 10x menjek be potyára, mint egyszer késő legyen...

2016. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, menjetek befelé, de sürgősen! Szerencsére a legtöbb helyen úgy állnak hozzá, ahogy a 2-es is írja.
2016. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 26 hetesen volt ilyen pár éve, és bementem. Azonnal infúzió és szülőszoba lett, mivel beindult a szülés.
2016. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindjárt indulunk is csak sajnos a kórház ami a legközelebb van Az nagyon kegyetlen . Úgy bánnak az emberekkel mint az állatokkal sajnos :/
2016. ápr. 2. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott dokid, én oda mennék, ahol szülni is fogok.
2016. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jóslófájásokkal mentem be 31 hetesen. Nagyon megnyugtató volt, hogy azt mondta egy orvos, hogy nincs semmi baj, nem szülök még.

De ismerek olyat aki visszatartáson volt, 30 hetesen, majd kihúzta egészen 38 hetes koráig csak azért, mert időben bement!

Sőt, szülés után a kórházban egy ikres anyuka is mondta, hogy már 32 hetesen beindult a szülése de még 2 hétig bent tudták tartani a babákat, nagyon nem mindegy az a 2 hét sem.

2016. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam bent és a baba mar koponya végben fekszik és mar 1 ujjnyira nyitott vagyok. (1hete meg far fekvéssel volt és teljesen zárt voltam) a doki azt mondta hogy legalább 3-4 hetet bírják ki valahogy . De 35.hettol mar mennem kell NST-re
2016. ápr. 2. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:

De elmúltak a fájások?

Egyébként 1 ujjnyira már 36 hetesen is nyitva voltam és pár nappal a kiírt dátum előtt szültem. Szóval ez nem feltétlen jelent bajt, nálam simán volt ilyen az érték 3,5 hétig úgy, hogy pihennem se kellett és nem nyíltam tovább mégsem.

(Én írtam, hogy jóslófájásokkal már 31 hetesen is kórházba mentem mert meg voltam ijedve, először azt hittem szülni fogok.)

2016. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!