Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor keszitette ossze a...

Ki mikor keszitette ossze a korhazba a szules utanra kello cuccokat?

Figyelt kérdés
Illetve mi az ami semmikep sem maradhat ki?
2016. márc. 29. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:

34. héten beraktam a kocsi csomagtartójába.

Ami feltétlenül kell:

- pizsama/hálóing

- Tena Lady betét (belőlem dőlt a vér, két óránként cserélgettem, utólag még egy plusz csomagot is be kellett hozni)

- általános piperecuccok

- törölköző

- papucs


Minden mást családtagokkal be lehet utólag is hozatni. A babának nem vittem semmit pelenkán kívül, a ruhát a férjem hozta be a hazavitel napján. TAvasz volt és eléggé ingadozott az időjárás, így előre nehéz volt eldönteni, hogy 15 vagy 25 fokban visszük haza.

2016. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a 30. héttől gyűjtögettük a cuccokat egy polcon, aztán a 36. héten foglalkoztunk komolyan a témával.


Nehezebb és könnyebb is volt a dolgunk, mert egyrészt a férjemnek is kellett mindenféle cucc a kórházi napokra, másrészt a babának és nekem szinte semmi se kellett bentre (se ruhák, se tisztálkodási dolgok).


Amit adtak ugyan, de fontosnak tartom kiemelni: kiskesztyű a babának, mert nagy körömmel született. Csoki a felnőtteknek, mert a reggelit túl későn hozták (9) és addig eléheztünk mindig. Haskötő nekem, nálunk lehetett venni a kórházban, kérdezz rá, hátha nálatok is lehet, nagyon jól tartotta a kiürült hasat. A nagyon vastag Tena Lady betét is jól jött, hogy volt ott. 2 napig csak azt használtam.


Ami felesleges volt: cumisüveg, abszolút nem engedték, hogy a sajátunkat használjuk a tápszerhez. És a másik felesleges a kindle volt, nem volt túl sok kedvem olvasni. inkább beszélgettünk, babáztunk a 2 nap alatt a férjemmel, nem olvastam semmit.

2016. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első babànál magzatvíz szivàrgàs közben, màsodiknál a 37. héttől folyamatosan raktam be a dolgokat.

Ami semmiképp sem maradhat ki az szerintem a tena lady és textilpelenka!

2016. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 9 nappal szülés előtti hétvégi "eltávon" készítettem össze. akkor már magamban elhatároztam, hogy a következő hétvégére nem megyek haza, mert szülni fogok. ez ugyan nem jött be, de nyugodtabb voltam a kórházban.


ami mindenképpen kellett szülés után?

eldobhatós bugyi és tena betét

eldobhatós pelenkázó alátét (magam alá, nincs kapacitás napjában többször lepedőt cserélni)

sportkupakos palack

mellszívó

bimbóvédő (ez volt az egyetlen, amim nem volt, ami miatt riasztani kellett a csaláédot, hogy sos vegyenek)

szoptatós melltartó+betét

és azt hiszem, mostani fejemmel vinnék magammal valami baby cocoon (jajj, nem jut eszembe, mi a neve magyarul) szerű pólyát, illetve talán egy kendőt is.

2016. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!