Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 5 hetes és 1...

Most vagyok 5 hetes és 1 napos várandós. A melleim kissé meg vannak duzzadva, érzékenyebbek, bimbó udvara sötétebb lett, néha feszül a hasam, gyakoribb pisilés. Más tünetek várhatóak? (nyilván egyénfüggő) Ha igen, kb. mikortól?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most 5 hetes és 5 napos vagyok.

Non-stop hányingerem van sajna.

A szülésznőm szerint ezek a 6. héttől várhatóak, de én olyan alkat vagyok, hogy nagyon korán jön...


Még sok minden lehet, de nem törvényszerű.

2016. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4. És 5.heten volt csak, azóta a fáradtság van csak ed etvagyam! Megnőtt a mellem es puffadok. Semmi mas tünetem nincs 6. héttől. Már 8+2 vagyok.
2016. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok a válaszokat.A tesztek után voltak erősebb tüneteim,most kicsit könyebbnek érzem.Jövő héten megyek újra orvoshoz.5 hetes 5 napos válaszoló.:-) Neked miket mondott az orvosod?Kb.egyidősek vagyunk.;-)
2016. ápr. 2. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, nekem a 4. hétnél jelentkezett a fáradtság, fejfájás, az 5. héttől pedig már egyre erősebb hányingerem lett, és minden felálláskor elsötétült minden pár másodpercre. 7-8. héttől a farokcsontnál idegfájdalomszerű érzésem van, ami egyszer erősebb, egyszer gyengébb. Hányinger már kezd elmúlni, de a fejfájás nagyon rossz. :)
2016. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!