Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a pocakfotóitokat, hol...

Ti a pocakfotóitokat, hol csináljátok és mennyi időközönként, milyen beállós pózba?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
2 hetente félig fehérneműbe, kizárólag magáncélra :) Semmi pózolás csak férjem lefotóz minden páratlan szerdán már 7. hét óta,fejem bent sincs, nagyon muris nézni hogy változtam.. Végén majd csinálunk egy time lapset, de csak magunknak csináltuk.
2016. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Hetente, tükörben. Nem tettem fel őket sehova, csak magamnak csináltam, néha megmutattam 1-2 barátnőmnek.
2016. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Én ritkán (2-4 hetente) ruhában emléknek. Én se tettem fel sehova.. vagyis egyszer ide kérdezni hány hetesnek tűnök de ennyi.
2016. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
havonta csináltunk egy fotót, ruhában, oldalt. tanulságos és elborzasztó nézni őket, mert így 4 héttel a szülés után még mindig 12 hetesnek látszom.
2016. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

ma 09:00

Mi az elborzasztó azon? 12 hetesen még szinte semmi has nincs, 5 cm a magzat...

2016. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
#5-ös, kérlek olvasd el mégegyszer, hogy mit írt az előtted hozzászóló, mert ez így elég gáz.....
2016. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem meg te olvasd el mégegyszer, mert a felfogásod nem az igazi. Értettem, hogy mit írt, de 12 hetesen még nincs pocak... Ha 4 héttel szülés után olyan a hasa, mint 12 hetesen, az nagyon jó, mert 12 hetesen még nem látszik semmi, max egy kis puffadás.
2016. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem hagyjuk. Elbeszélünk egymás mellett...12 hetesen nincs pocak...neked nem volt. Lehet. Nekem volt mindháromnál. Mert semmi felesleg nem volt rajtam és gömbölyödtek.

A hozzászóló rosszul érzi magát, mert nem ment vissza a hasa szülés után. Szerintem nem kellene ezen hőbörögni.

2016. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

mivel párom kint dolgozott, amikor már javában látni lehetett, hogy kerekedett(talán 25.hét)akkor küldtem neki képet magamról. Megfogott egy hatalmas (fekete fehér kép terhes nővel, szép kontrasztok, leomló haj, tökéletes mosoly, amolyan művészfotó)reklámposzter egy üzletben, így az alapján felvettem a passzos fekete pulcsim, ami félcombig ér, háttér fehér ajtó, leültem magam alá hajtott lábbal(térdelésből leülni), kihúztam magam és egyik kéz a has alatt másik felül és mosoly.

a máikat olyan 33-36 hetesen csináltam(csak magamnak, mert akkora hatalmas volt a hasam, hogy mindenkinek csak a jesszus lett volna az első gondolata)mert olyan szabályos kerekneknek tűnt, hogy kíváncsi voltam csak felülnézetből olyan e, vagy amúgy is.

akkor pulcsit csak felhúztam és szemből egy totál amatőr(rumlis hátterű)foto lett, de lehet oldalról is csináltam. kb mint egy hatalmas kosárlabda, szabályos gömb alakú és valamiért barnultam(gondolom terhességi hormonoktól)és szóval nem egy fehér elefánt voltam. én szépnek láttam magam, de meghagytam csak magamnak a képet. talán a gyermek sem fogja látni, nem tudom.


és volt egy köztes kép, arra nem emlékszem.

kb 25. hét, talán 32 és 36.

38 hetesen már nem volt bennem ambíció fotózkodni.



terhes nő szexualizálása(fehérneműben, vagy épphogy takargatja a melleit vagy ágyban fekszik "csábítóan")nekem visszataszítóak.

én egyszer ha láttam anyát gyerekként fotón terhesen, nem örültem volna, ha ép szexmashine-t játszik velem a hasában. számomra a terhességnek van egy romantikus eufóriája.


itt van pár jó kép(99%-a nem tetszik), de ahol pl áll a nő és lefelé néz, olyanokra gondolok, vagy szóval főleg a hamvasított, homályosabb képekre

[link]

2016. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

szóval amelyik képből van egy színes közelebbi virággal a ruhán és utána egy fekete fehér távolabbi virág nélkül, ez utóbbinak van egy olyan varázsa, amit én is szerettem volna visszaadni a képen.


szóval fekete cuccban leültem és oldalasan csináltam egy amolyan romantikusabb féle képet.

2016. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!