Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt ez? 18hetes vagyok,...

Mi volt ez? 18hetes vagyok, es arra keltem most, hogy ANNYIRA FAJ, hogy meg el is sírtam magam!

Figyelt kérdés

Egyszer sem volt meg ilyen. Persze vannak kisebb Poci fajasok,amiket be tudtam egy "nyúlnak a szalagok",rendezodok odabent a dolgok,de ez most mas volt! Elmentem nagyon nagy nehezen pisilni,de utana meg vagy 3percig nagyon eros val oldali fájdalom volt! Nem tudom elmondani milyen,éles,szuro.

Bemegyek ma a korhazba reggel. De addig meg van par óra,es nagyon felek. Ez mas volt ,tudom :(

Szerintetek?


2016. ápr. 3. 04:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt nagyon erős fájásom

Azt mondták minden rendben csak a baba nyomott el valamit .. Borzalmasan fájt :(

Lehet nálad is ez volt

2016. ápr. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Remelem :(

Koszi hogy írtál!

2016. ápr. 3. 05:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Remelem semmi komoly! Irj majd
2016. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!