Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek 32 hetes...

Pénteken leszek 32 hetes kismama akkor megyek uh-ra. A 18hetes uh- n a doktornő azt mondtahogy a hasüregben nincsenek herek es hogy semmi különös nincs a lába között. Ugye akkor kislány?

Figyelt kérdés
Kislanyban reménykedem két fiú utàn már jó lenne.Szerintetek?
2015. aug. 4. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kislány. De pénteken megtudod. :)
2015. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar annyira izgulok mikor meg rakerdeztemhogy akkor kislany akkor meg csak annyit mondott hogy remenykedjen es nevetett a doktornő
2015. aug. 4. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves dokinő... Nekünk 19. héten 4D-n már biztosra mondták, hogy kislány. Jól megváratnak. Szorítok!! Majd írjd meg, ha van időd, hogy összejött-e a kiscsaj :)
2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Válaszolni nem nagyon tudok a kérdésre, csak gondoltam megírom, hogy én is pénteken töltöm a 32. hetet, és mi is kislányt várunk. :) Nekünk a 18 hetes UH-on először, azóta már 3-szor mondták, hogy lány, úgyhogy remélem, már nem lesz belőle kisfiú. :)Nálunk is nagy az öröm, van már egy 5 éves kisfiúnk, és ő is nagyon lány tesót szeretett volna, úgyhogy totális a boldogság. :) Majd írd meg pénteken, hogy mit mondtak!
2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is egy 5 eves vagyis mar 6 lesz szeptember vegen meg wgy 3 eves van hat ok inkabb fiut szeretnenek de nem igazan fogjak fel mi lesz 2 honap mulva
2015. aug. 4. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Kislány? :)
2015. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen kiscsajszi egy kicsit kesve de megirtam a valaszomat annyira orulok szoszerint rozsaszin a vilag
2015. aug. 28. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, és gratulálok nektek! :) Ismerős érzés! :D
2015. szept. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!