Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel ártok a babának?

Ezzel ártok a babának?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, szedek terhes vitamint, de nem eszem szinte semmi egészségeset, nem kívánom a rendes ételt, csokit, fagyit, cukorkát ilyen dolgokat eszem szinte egész nap. Tudom, hogy sok gyümit kellenne meg ilyenek de egyszerűen mást nem bírok megenni.

2016. ápr. 4. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Akkora bullshitnek tartom ezt az egészet. Egyébként a terhes vitamin okozhatna fokozott éhséget. A nővérem amint abbahagyta, már nem volt farkaséhes folyton. Ettől persze nem zabált, mert nem akart meghízni.
2016. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértelek,én is így voltam az első trimeszterben.Azt edd ami jól esik.Majd remélhetőleg később jobban leszel,és mást is tudsz mjad enni,de erőltetni semmit ne erőltess.
2016. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én az első 4 hónapban olyan sokat hánytam, hogy 15 kilót fogytam, mert még a víz sem maradt meg bennem. egészséges a fiunk, nincs semmi baj. azt edd amit kívánsz.

20hkm

2016. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok kismama van úgy, pláne a kezdeti időszakban, hogy csak egy bizonyos dolgot tud megenni (én csak a chipstől és a kolbásztól nem hánytam:). Szerintem a baba feléli a te tartalékaid is, tehát nem csak az éppen elfogyasztott ételekből gazdálkodik. A B vitaminok okoznak egyébként "farkasétvágyat", viszont fontosak az idegrendszer fejlődéséhez, és ha egyoldalúan táplálkozik valaki, azért nem hülyeség a terhesvitamin. Cukorral persze azért nem árt vigyázni, a tehességi diabétesz sajnos elég gyakori.
2016. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A cukorbetegség nem a sok cukortól alakul ki.

És a baba elveszi az anyából,ami kell neki,ezért kell vitamint szedni,hogy a sajátodét pótold. Pl a vas is ilyen.Én lányomnél semmit nem szedtem,azt pótolnom kellett már a 36.héttől .

Én lányomnál állandóan kakaót ittam,napi 1-2 literrel,mellé nyáron dinnye ment kiló számra.

Most a másodiknál hányingerem van,csak ha eszem,akkor nincs bajom.De ha már rámjön,nem megyek ki enni,ördögi kör.Nem esik jól a csoki se nagyon,pedig előtte imádtam. De a dinnyét alig várom idén is.

Majd megjön a kedved a rendes kajákhoz is,még elején vagy.

2016. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))))
2016. ápr. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!