Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mesélnétek h hogyan indult be...

Mesélnétek h hogyan indult be a szülés 2ik terhességnél?

Figyelt kérdés

Vagy többedik :)

Én második babámat várom az első enyhe görcsökkel indult..

És kíváncsian várom h most a második vajon hogyan fog..

Görcs, magzatvíz, vagy ne adj isten be kell h indítsák :/


4 napom van vissza a ki írt időpontig



2016. ápr. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem inditottak, mert nyilt a mehszaj (3ujjnyira volt a vegen nyitva). A kiiras elott 3 nappal volt es azert lett inditva, mert volt streptococusom es ugye arra szules elott antibiotikumot kellett kapnom. Viszon nagy esellyel ha ertol magatol beindul, akkor nem lett volna mar ido az antibiora, mert az elso szulesem is rovid volt. Igy szepen bement a ket adag gyogyszer, varni kellett meg egy picit es burkot repesztett a doki, valamint kaptsm jo sok oxytocint. Ket orat vajudtam csak, de nem volt valami hangulatos szules.


Az elso sokkal jobb volt, ott a viz folyt el eloszor kerek 39 hetesen, 3 oraval kesobb kezdodtek a fajasok, 3 percesek egybol es 4 oraval ra mar babaztunk.


Szep es komplikaciomentes szulest neked!

2016. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kerek 39 hetes voltam,hajnalban görcsökre ébredtem,elmentem tusolni,nem múltak el,kb. 10 percenként jelentkeztek,szóval tudtam,hogy itt az idő...Egész nap itthon vajúdtam,teljesen kibírható fájások,10,8,6 percenként...olyan este 11 körül már 3-4 percesek voltak,akkor indultunk a kórházba...
2016. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindegyiket túlhordtam

fájásokkal kezdődőt mind

2016. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőt indították.

A második szülésem a kiírt szülés napján kezdődött, hajnalban. Kimentem pisilni, és mikor visszafeküdtem, kezdődtek a fájások. De még rendszertelenül, később el is múltak, férjem el is ment dolgozni. Napközben folyamatosan ment a nyákdugó. Délután nst-n voltam, a fájások jöttek-mentek, de még mindig rendszertelenül. Estefelé lettek egyre sűrűbbek. Negyed 9-kor lefektettem a lányomat, kijöttem a szobájából, és elfolyt a magzatvíz. Zuhany, mentő, megvizsgáltak, beöntés, wc-n ülve éreztem, hogy jön a gyerek. Fél 11 előtt 2 perccel már a hasamra tették. :) Most várjuk a 3.-at, izgulok, milyen lesz a 3. szülés.

Könnyű és szép szülést kívánok!

2016. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik magzatvízzel indult,a második programcsászár volt.
2016. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ELső gyenge fájásokkal indult

A másodiknál először elfolyt a magzatvíz.

Szóval totál máshogy alakult a két szülés.

2016. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!